Çözüldü Driver Booster ile sürücü kurduktan sonra sistem açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadirhann

Femtopat
İyi günler cümleten. Arkadaşlar sisteme Windows 8.1 yükledim Driver Booster programıyla sürücüleri yüklüyordum ve ekran sürücüsüne geldiğinde ekran görüntüsü kesildi. Sadece başta BIOS ayarlarına girebiliyorum şu anda sistemi açamıyorum nasıl silebilirim bu ekran sürücüsünü?

Çözüm
Şu an da yeniden format atıyorum. Teşekkür ederim herkese bir sorum daha olacak şimdi programdan değil de kendim yükleyeceğim sürücüleri ilk defa yapacağım biraz detaylı bilgi verir misiniz nasıl bulucam bu sürücüleri.
Bu şekilde kurabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat kuramazsanız Donanım Kimlik'lerini paylaşın. Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun
Windows bunların büyük bir çoğunluğunu kuracaktır. Siz çipset sürücüsünü, ekran kartı sürücüsünü bir de taktığınız ekstra aygıtların sürücüsünü (Wi-Fi adaptör vb.) takip etseniz yeter. Ara sıra sitelerine girer, en güncel sürücüye bakarsınız.

Geri
Yukarı