Driver Booster ile yapılan güncelleme ardından mavi ekran sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ko1blackno

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler,

Son zamanlarla sıkla karşılaşmakta olduğum bir problem bir kaç kez format attım fakat çözüm bulamadım. Ama formattan sonra driver booster diye bir program yardımıyla driver'larımı kuruyorum acaba ondan mıdır? Yoksa yeni RAM taktım fakat su zamana kadar bir sıkıntısı yoktu o da kafamı kurcalamaya başladı. Bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada minidump dosyalarımı da yüklüyorum.

minidump.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramlerimden kaynaklandığını düşünmeye başladım. Bir bakabilir misiniz ?

Driver Booster yerine DriverPack Solution kullansaydın daha faydalı olurdu. Ama hiç bir zaman Technopat sana bu yazılımları kurmanı tavsiye etmez. Donanım kimlikleri ile bulmakta fayda var.

Ben kendimi bildim bileli Driver Booster kullanıyorum, böyle bir hata almadım.

Tabii bu sizin almayacağınız anlamına gelmez. Fakat sürücü bulucular konusunda forumdaki yetkililer keskin bir tavır ortaya koyuyor.

Bu sebepten siz en iyisi format atın.

Format attım sorunum devam ediyor. Ben de yeni almış olduğum RAM'i çıkardım, şimdilik bir sıkıntı yok.

RAM marka, model ve veri bazında birbirinin eş değeri olmalı ki uyumlu çalışsın.

Ayrıca IOBIT ürünleri yanlış sürücü bulup sistem ayarlarını bozmakta. Israrla her format sonrası onu kullanmanız yanlış.

Desteği biten bir sistem kullanıyorsunuz zaten.

Temiz kurulumla Windows 10'a geçin. Sürücü de kurmayın. Windows Update otomatik bulur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı