Driver Booster sonrası mavi ekran

• Konuyu başlatan Tunti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 586

Tunti

Hectopat
Daha fazla  
Hocam selam. Sabah PC actikdan sonra Driver Booster ile driverları guncelleyeyim dedim guncelledeyince yeniden baslattikdan sonra mavi ekran yedim. Surekli olarak sonrasinda PC açıldı fakat donup kaldi (20 dakika sorunsuz çalıştı)
AC kapa yaptikdan sonra yine sürekli olarak mavi ekran yiyorum cikamiyorum. Yedek de almamistim ne yapmam gerek?

Hocam selam. Sabah PC actikdan sonra Driver Booster ile driverları guncelleyeyim dedim guncelledeyince yeniden baslattikdan sonra mavi ekran yedim. Surekli olarak sonrasinda PC açıldı fakat donup kaldi (20 dakika sorunsuz çalıştı)
AC kapa yaptikdan sonra yine sürekli olarak mavi ekran yiyorum cikamiyorum. Yedek de almamistim ne yapmam gerek?

Bilgisayar hiç açılmıyor devamlı mavi ekran yiyorsan tekrardan temiz kurulum yapman gerek. Bu arada Driver Booster kullanma bu uygulama tüm sürücüleri kurarken yanlış driver yükleme gibi saçma sorunlar doğuruyor. Haberin olsun.

Driver booster üzerinden driverlari eski sürümüne geri döndürün.

Bu arada minidump dosyalarını paylaşırsan neden olduğunda bakabilirim.

@Tunti Baya zaman geçmiş eğer formatlamadıysanız USB Windows kurulum belleği oluşturup onun yardımıyla başlangıç onarmayı deneyebilirsiniz. Driver Booster'ın bozduğu sürücüleri tamir edebilir, ama ekstradan yüklediklerini silemeyebilir ve sorununuz çözülmeyebilir doğal olarak.

Diğer ihtimali biliyorsunuz zaten, format.

Ama evet genel olarak söylenildiği gibi Driver Booster vb. 3. parti yazılımlar çok sağlıklı olmuyor.

Kurulum USB'sini hazırlayıp taktığınızda ve onla Boot etmeyi seçtiğinizde normal Windows kurar gibi şuna benzer bir pencere gelecek, orada "bilgisayarı onarın" olacak.

msedge_rh1mApx9OG.png

Kurulum USB'si oluşturma ile alakalı rehber videolar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı