Driver Booster iyi mi?

Driver Booster gibi programları kesinlikle kullanmamalısınız. Öyle programlar yanlış sürücü kurup, sistemi aşırı istikrarsız bir hâle getirir.

Driver yüklemek neden zor olarak görülüyor hiç anlamadım. Ekran kartı Driver’ı kuracaksın ki onu GeForce Experience üzerinden şıp diye yapabiliyorsun. Anakartın modelini yazıp sitesine girdiğinde tüm sürücüler çıkar. Onları kur ve hepsini yapman 10 dakika bile sürmez.

Çok kolay hocam dediğiniz gibi en fazla 10 dk sürüyor. Driver Booster gibi gereksiz ve zararlı bir uygulamadan Driver kurmanın bir anlamı yok.

Driver yüklemek neden zor olarak görülüyor hiç anlamadım. Ekran kartı Driver’ı kuracaksın ki onu GeForce Experience üzerinden şıp diye yapabiliyorsun. Anakartın modelini yazıp sitesine girdiğinde tüm sürücüler çıkar. Onları kur ve hepsini yapman 10 dakika bile sürmez.

Şimdi driver kurmak kadar kolay bir işlem yok. Eskiler bilir. Windows 3.1, Windows 95, ve 98 zamanlarında nasıl sürücü kurup *.inf' yi nasıl tanıtırız diye akla karayı seçerdik.
Basite kaçmayın lütfen.

Hayır, kullanmayın, kullandırtmayın. Bu tür yazılımların eksik, eski veya yanlış sürücü kurduğu birçok vaka var.

Kaldı ki, zaten birçok sürücü Windows Update ile otomatik kuruluyor. Kurulmayan sürücüler için donanım kimliklerinizi paylaşın, yardımcı olalım.

Sürücülerinizi el ile, donanımların üreticilerinin sitesinden tek tek kurun.
3. Parti yazılımlar ile sorun yaşarsınız, verimli olmaz.

1597508137438.png

1597508146873.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, kullanmayın, kullandırtmayın. Bu tür yazılımların eksik, eski veya yanlış sürücü kurduğu birçok vaka var.

Kaldı ki, zaten birçok sürücü Windows Update ile otomatik kuruluyor. Kurulmayan sürücüler için donanım kimliklerinizi paylaşın, yardımcı olalım.
Aynen, PC’yi monitörün desteklediği çözünürlükte ve güzel bir şekilde kullanmak için Windows Update yeterli. Ben oyun oynayacağım diyorsanız da ekran kartı sürücüsü güncellemek yeter.

Evet bence Driver Booster hatalı, yanlış sürüm sürücüleri indirip hata almada, mavi ekran yeme konusunda ve sürücüleri çakıştırmada çok başarılı bir program.

Geri
Yukarı