Driver Booster kullandım pişmanım ne yapmalıyım?

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Zamanında mal gibi laptopu kurarken Driver Booster kullandım şimdi Driver Booster'ın rezilliklerinden nasıl kurtulurum? Bu arada sistemin laptop HP Pavilion CD0012NT ona göre bakar mısınız rica etsem?

Zamanında mal gibi laptopu kurarken Driver Booster kullandım şimdi Driver Booster'ın rezilliklerinden nasıl kurtulurum? Bu arada sistemin laptop HP Pavilion CD0012NT ona göre bakar mısınız rica etsem?

Format at sürücü güncellemek için yardımcı bir uygulamaya ihtiyacın yok.

Eğer ki sürücüleri kendiniz kurmak istiyorsanız ağ sürücülerini ekran kartı sürücüleri özelliklerinden sürücüyü silip kendin kurabilirsin internette bularak. Ama yok ben uğraşmayım derseniz en sağlıklısı formattır.

Hocam ben de Driver Booster kullandım. Bende herhangi bir sorun yok.
İşlemci: İ7-8750H
Ekran Kartı: GTX 1060 Max-Q
Laptop: Dell G3 15 3579

En mantıklı yapabileceğin işlem sistem geri yükleme dosyası oluşturmuş mu kontrol etmek. Adımları teker teker anlatıyorum eğer Driver Booster'ı kurduğun zamanı hatırlıyorsan daha da kolay olacaktır. Zaten sürücüleri yüklemeden bir geri yükleme noktası oluştuyor diye biliyorum.
Adım 1: Windows arama yerine geri yükleme yazmak ve çıkan uygulama ayarına tıklamak.
Adım 2: Resimlerde görüldüğü gibi devam et. Eğer güncel geri yükleme noktası var ise yap. Daha sonra bir daha driver kurma programlarına bulaşma Windows 10 zaten gerekli sürücelerin çoğunu indiriyor.

Dosya Ekleri

• adım 1.png
    adım 1.png
    913,3 KB · Görüntüleme: 17
  • adım 2.png
    adım 2.png
    195,7 KB · Görüntüleme: 15
  • adım 3.png
    adım 3.png
    212,5 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı