Driver Booster Kullanimi Sonrasi Internete Girmemesi

İbrahim Err

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Dell Inspiron n5030 bilgisayarım var. Driver booster ile sürücüleri güncelliyordum. Güncelleme bitti sonra internete girmedi. Kablolu ağ bağdaştırıcıları sorun yaşıyor diyor. Aygıt Yöneticisi de açılmıyor. Ne yapabilirim format harici. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden Ağ bağdaştırıcı kaldırın. Araç menüsünden Donanım değişikliklerini tara seçeneği ile tarayın. Windows 10 kullanıyorsanız, Windows Update aracılığıyla da güncelleme yapabilirsin.

Ekran Görüntüsü (9).png

Driver Booster gibi ek yazılımlar ile sürücü güncellemesi yapmayın. Bu programları önermiyoruz. Eksik yada yanlış sürücü kurduğundan boştan yere başınız ağrımasın.
Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Benim Dell Inspiron n5030 bilgisayarım var. Driver booster ile sürücüleri güncelliyordum. Güncelleme bitti sonra internete girmedi. Kablolu ağ bağdaştırıcıları sorun yaşıyor diyor. Aygıt Yöneticisi de açılmıyor. Ne yapabilirim format harici. Teşekkürler.
aygıt yöneticisi açılmıyor ama.

Driver booster pc nin en son driveri değilde en sonun üstünde bi driver kullanıyor buda pc ni kitliyor denetim masasından hangisi sorunluysa kaldır markası neyse internet sitesinden en son driveri yükle

Driver Booster eski sürücünün yedeğini almış olmalı. Eski yedeği yüklemeyi deneyin. Geri yükleme sonrası sorununuz çözülürse programı silin.

Ben Driver Booster indirdim kullandım güncelleme iptal oldu sonra İnternete bağlanacaktım ama kullanılabilir Wi-Fi ağı yok aradım taradım bulamadım. Ethernet bağlayacaktım algılasın diye ama Ethernet girişi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı