Driver Booster sonrası mavi ekran

Almilaa

Centipat
Daha fazla  
Driver Booster ile bilgisayarı taradıktan sonra mavi ekran vermeye başladı.

Çözüm basit. Sistem geri yükleme noktası varsa o noktaya dönün ve yoksa da format atın. Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın.

Hocam o sizin indirdiğiniz siteden kaynaklı olabilir Steam de bulunan bir uygulama da virüs çıkması çok olanaksız.
Hocam o sizin indirdiğiniz siteden kaynaklı olabilir Steam de bulunan bir uygulama da virüs çıkması çok olanaksız.

Şahsen kendim indirip sürücüleri güncelleyip,kullandım aksine FPS yükseldi sıkıntı da çıkmadı.

Şahsen kendim indirip sürücüleri güncelleyip,kullandım aksine FPS yükseldi sıkıntı da çıkmadı.

Driver Booster gibi programları asla kullanmayın. Eski Driverler yükleyebiliyor. Sistem Geri yükleme noktan varsa dön.

Kimse önermiyor bu programı sen şanslıymışsın. Yanlış driver falan yüklüyor. Program sıkıntılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…