Driver Booster ve Ninite indirilmeli mi?

mert kesler

Centipat
Daha fazla  
Driver Booster adli uygulamayi indirmeli miyim? Galiba cok iyi bir uygulama değilmiş. Ekran kartı islemci vb. ana suruculeri elle güncelleyeceğim ama geri kalan Ethernet, Bluetooth vb. ıvır zıvır şeylerin suruculerini nasıl güncelleyeceğim onlar cok ugrastirmaz mi?

Ninite adli uygulama indirmek istedigin uygulamalari toplu halde indiriyor tek tek uğraşmıyorsun bilmiyorum bana mantıklı ve guzel geldi sizce nasıl bir uygulama?

Driver Booster adli uygulamayi indirmeli miyim? Galiba cok iyi bir uygulama değilmiş. Ekran kartı islemci vb. ana suruculeri elle güncelleyeceğim ama geri kalan Ethernet, Bluetooth vb. ıvır zıvır şeylerin suruculerini nasıl güncelleyeceğim onlar cok ugrastirmaz mi?

Ninite adli uygulama indirmek istedigin uygulamalari toplu halde indiriyor tek tek uğraşmıyorsun bilmiyorum bana mantıklı ve guzel geldi sizce nasıl bir uygulama?

Driver Booster kullanıyorum ve yani öyle tek tek uğraşmıyorsun bence gayet yeterli oluyor kanka.

Driver Booster dünyanın en saçma uygulaması. Bilgisayarınıza gereksiz birçok uygulama indiriyor ve eski yanlış sürğcüleri kuruyor. Zaten forumda önerlilmesi yasaklı yazılımlardan.

Windows kurulurken internet bağlantısı sağlanırsa gerekli driverları kuruyor zaten. Şayet böyle bir durum söz konusu değilse ve ihtiyaç varsa Driver Booster'a şans verilebilir. Ufak da olsa bir risk barındırıyor fakat tecrübesiz şekilde bilgisayar kullandığım zamanlarda bir sorun yaratmamıştı. Ninite hakkında bilgim maalesef yok.

**Driver Booster'i önermem**. **Yanlış** veya **eksik driver** **yükleyerek sistemde kararsızlığa neden oluyor.**

**Driver Booster yüzünden mavi ekran yeme olasılığınız çok yüksek.** **Kesinlikle** Driver Booster kullanmayın.

1-) Ardından ekran kartı driveri için kendi sitesinde var.

2-) Wi-Fi Bluetooth vb.
İntel driver Support assistant yazılımını kullanin.

3-) BIOS ve chipset güncellemeleri için anakart sitesine göz atın.

4-) Crackli yazılımları PC'ye sokmayın.

Ninite kullanılır. Gayet başarılı, ancak bazen güncel olmayabiliyor uygulamalar.

Driver Booster konusunda ise, donanım kimliğini aratarak Bluetooth gibi sürücüleri bulabilirsin. Gerçi Windows otomatikman kuruyor.

Geri
Yukarı