Driver Booster'la güncelleme yapınca touchpad bozuldu

Windows Update çalıştırır mısınız? Lenovo bu bilgisayarda sürücünün gerekmediğini söylemiş. Sürücü yüklü değilse Windows Update'in çalıştırılmasını tavsiye etmiş. Son olarak tuş kombinasyonuyla touchpad devre dışı bırakılmış olmasın?

Son olarak tuş kombinasyonuyla touchpad devre dışı bırakılmış olmasın?
Enes'in dediği doğru olabilir. Geçenlerde benim de touchpadim çalışmıyordu. Nedeni touchpadi tuş kombinasyonundan kapatmam idi.

FN+F6 ya da doğrudan F6 tuşuna basarak touchpadinizin çalışıp çalışmadığına bakar mısınız?

Windows Update çalıştırır mısınız? Lenovo bu bilgisayarda sürücünün gerekmediğini söylemiş. Sürücü yüklü değilse Windows Update'in çalıştırılmasını tavsiye etmiş. Son olarak tuş kombinasyonuyla touchpad devre dışı bırakılmış olmasın?

Enes'in dediği doğru olabilir. Geçenlerde benim de touchpadim çalışmıyordu. Nedeni touchpadi tuş kombinasyonundan kapatmam idi.

Fn+F6 ya da doğrudan F6 tuşuna basarak touchpadinizin çalışıp çalışmadığına bakar mısınız?

Windows Update güncel olduğumu söylüyor ve F6 işe yaramıyor:(

Hocam sırf Driver Booster'ı kötülemek için konu açılmıştı. Yalnızca Driver Booster değil hiçbir driver güncelleyici kullanmayın. Direk bilgisayar üreticinizin sitesinden indirin driver'ı. Gerekirse daha eski olsun önemli olan çalışması.
İşe bak hem driver booster olan hem de sorun olan bir konu açıldığı gibi herkes mesaj yazmış.

O halde donanım kimliğini paylaşın. Kopyalayıp buraya yapıştırırsanız iyi olur.

O halde donanım kimliğini paylaşın. Kopyalayıp buraya yapıştırırsanız iyi olur.

USB\VID_8087&PID_0AAA&REV_0002
USB\VID_8087&PID_0AAA

Geri
Yukarı