Çözüldü Driver çakışması sebebiyle Onboard GPU'dan görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Önceden Onboard kartımın bir sorunu yoktu. Ekran kartımı sattıktan sonra tekrar Onboard'a bağladım ancak öncesinde driver temizleme ya da Intel Graphics driverı kurmayı unuttum. Önceden base olarak yüklü olan Onboard driver'ını silmiş olabilirim. Muhtemelen bayramdan sonra bir bilgisayarcıya gidip geçici ekran kartıyla halledeceğim. Ancak başka bir çözümü var ise yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada BIOS'a girilebiliyor ve de görüntü alabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows boot ekranında (eğer görebiliyorsanız) sistemi 3-4 defa güç tuşuyla zorla kapatıp açın. Sonrasında güvenli mod seçeneği karşınıza çıkacaktır. Ağ ile güvenli moda girip DDU'yu indirin ve sürücüleri temizlemeyi deneyin.
Ne yazık ki göremiyorum. Böyle bir görüntü var sadece. Sanki Windows hiç açılmıyor gibi çünkü güç tuşuna bastığımda bekleme olmadan aniden kapanıyor.

IMG_20210513_111416.jpg

Çözüldü: BIOS'ta Boot ayarlarını sıfırlayınca düzeldi.
Windows boot ekranında (eğer görebiliyorsanız) sistemi 3-4 defa güç tuşuyla zorla kapatıp açın. Sonrasında güvenli mod seçeneği karşınıza çıkacaktır. Ağ ile güvenli moda girip DDU'yu indirin ve sürücüleri temizlemeyi deneyin.

Ne yazık ki göremiyorum. Böyle bir görüntü var sadece. Sanki Windows hiç açılmıyor gibi çünkü güç tuşuna bastığımda bekleme olmadan aniden kapanıyor.

IMG_20210513_111416.jpg

Çözüldü: BIOS'ta Boot ayarlarını sıfırlayınca düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı