Driver güncellemesi sonrası Windows boot olmuyor

ern.kus1327

Femtopat
Daha fazla  
Driver güncellemesi yaptım çözünürlük düşürdüm daha sonra ekran gitti siyah şekilde kaldı yeniden başlattım başlatırken MSI yazısı geliyor fakat Windows başlamıyor nasıl çözerim?

Not: Monitör değil televizyon.

1. Ekran kartın bozulmuş olabilir. Sürücüsü yüklendiği anda çöker ekran kartı.
  2. Çözünürlük, televizyon tarafından desteklenmiyor olabilir.
Güvenli modda başlatmayı dene.

Dostum sistem sıfır 3060 Ti mevcut bozulmuş olma ihtimali nedir bir de güvenli modda nasıl çalıştıracağım.

1. Ekran kartın bozulmuş olabilir. Sürücüsü yüklendiği anda çöker ekran kartı.
  2. Çözünürlük, televizyon tarafından desteklenmiyor olabilir.
Güvenli modda başlatmayı dene.

Televizyon eski bir televizyon ama öyle söyleyeyim.

Televizyon eski bir televizyon ama öyle söyleyeyim.

Televizyon ekran kartının yeni görüntü çıktısını işleyemiyor olabilir.

Dostum sistem sıfır 3060 Ti mevcut bozulmuş olma ihtimali nedir bir de güvenli modda nasıl çalıştıracağım.

BIOS ekranı geçtiğinde bilgisayarın açma tuşuna uzun basarak sistemi kapat. 2 kez tekrarla.

Son düzenleme:
Televizyon ekran kartının yeni görüntü çıktısını işleyemiyor olabilir.

BIOS ekranı geçtiğinde bilgisayarın açma tuşuna uzun basarak sistemi kapat. 2 kez tekrarla.

Hocam şimdi de ekran kartını çıkarıp anakartın HDMI çıkışına bağladım yine gelmedi şimdi sizin dediğinizi uygulayacağım inşallah olur.

Ekran kartını takmadan anakarttan denedim bir şey olmadı hocam kartı takıp deniyeyim mi?

Hocam şimdi de ekran kartını çıkarıp anakartın HDMI çıkışına bağladım yine gelmedi şimdi sizin dediğinizi uygulayacağım inşallah olur.

Ekran kartını takmadan anakarttan denedim bir şey olmadı hocam kartı takıp deniyeyim mi?
İşlemcinin modeli ne? Dahili Grafik Birimi içermiyorsa görüntü vermemesi normal.

Alternatif bir ekran kartı, monitör veya format diski yoksa elinizde sorunu tespit etmek imkansıza yakın. Bilgisayarcıya göstermelisiniz.

İşlemcinin modeli ne? Dahili grafik birimi içermiyorsa görüntü vermemesi normal.

Alternatif bir ekran kartı, monitör veya format diski yoksa elinizde sorunu tespit etmek imkansıza yakın. Bilgisayarcıya göstermelisiniz.

İşlemci 12400F ekran kartını takıp dediğiniz gibi aç kapa yapsam güvenli modda açabilir miyim cihazı.

İşlemci 12400F ekran kartını takıp dediğiniz gibi aç kapa yapsam güvenli modda açabilir miyim cihazı.
12400F ile ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız. Ekran kartını takıp güvenli modda açmayı deneyin. Eğer açılırsa sürücüleri kaldırın.

Yine de görüntü gelmezse ekran kartı bozulmuş olabilir.

12400F ile ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız. Ekran kartını takıp güvenli modda açmayı deneyin. Eğer açılırsa sürücüleri kaldırın.

Korktum hocam şimdi daha yeni aldım sistemide garantiye girer mi bozulduysa.

Akşam monitör ile deneyeceğim hocam düzelme şansı var mı bilgilendirirsen sevinirim gerçekten çok can sıkıcı durum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı