Driver Identifier güvenli midir?

Evet güvenilir fakat sürücüyü oradan indirmek yerine aygıtın ismine bakıp, Microsoft Update Catalog üzerinden güncelleştirirseniz daha doğru olur.
1655057972561.png

1655057996974.png

Fena değil ama önceliğim şöyle.

İşlemci ve ekran kartı sitesi (ekran kartı ve chipset her zaman buradan kurulmalı)> anakart sitesi > Snappy Driver Origin > Driver Identifier

Evet güvenilir fakat sürücüyü oradan indirmek yerine aygıtın ismine bakıp, Microsoft Update Catalog üzerinden güncelleştirirseniz daha doğru olur.
Eki Görüntüle 1417573
Eki Görüntüle 1417574

Update Kataloğundan gerekli sürücüleri indirmek için. Bir araç mevcut mu? Yoksa elle teker teker seçmemiz mi, gerekiyor?
Bunu sormamın nedeni. Modlanmamış(saf) Windows 7 kurduğumuz zaman, Update aracı hiçbir şey kuramıyor.
Lakin modlanmış Windows 7'lar da. Windows Defender bile Update aracından indirebiliyorum.
Yani saf ISO'lar da güncellemeler eksik.

Son düzenleme:
Update Kataloğundan gerekli sürücüleri indirmek için. Bir araç mevcut mu? Yoksa elle teker teker seçmemiz mi, gerekiyor?
İndirdiğiniz rar dosyasını klasöre çıkartıp, içerisindeki .inf uzantılı kurulum dosyalarına sağ tıklayıp Yükle demeniz gerek. Bunu otomatik olarak yapan bir yazılım var mı bilmiyorum.
Bunu sormamın nedeni. Modlanmamış(saf) Windows 7 kurduğumuz zaman, Update aracı hiçbir şey kuramıyor.
Lakin modlanmış Windows 7'lar da. Windows Defender bile Update aracından indirebiliyorum.
Yani saf ISO'lar da güncellemeler eksik.
Update aracından kastınız Windows Update mi?

Microsoft Windows 7'nin desteğini kestiği için Update üzerinden sürücü güncelleştirmiyor olabilirsiniz. Modlanmış ISO dosyalarında ise bu işlemi aktif hale getiren bir eklenti veya bypass işlemi olabilir. Tabi bunlar sadece tahmin. Maalesef konu hakkında kesin bir bilgi sahibi değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı