Driver Identifier sitesi güvenilir mi?

mustafa2hesap3

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format attım ve Driver'ları yüklemeye başladım. Bütün driverları "Driver Identifier uygulamasından indirip kullandım önceki sistemimde hiçbir sıkıntı yaşamadım ama şu an sıkıntı olay şey:

PCI\VEN_168C&DEV_0032&SUBSYS_4105144D&REV_01
Qualcomm atheros AR9485WB-EG Wireless network adapter.

İsimli aygıtı internette aradım ama sadece driver_pack isimli sitede buldum ve kurdum ve Wi-Fi çalıştı fakat .net Framework ve DirectX web yükleyicisi ile kurmaya çalıştığımda internetin olmadığını söyledi internet bağlantısı sağlandığında tekrar deneyiniz gibi bir uyarı verip kapatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma format attım ve Driver'ları yüklemeye başladım. Bütün driverları "Driver Identifier uygulamasından indirip kullandım önceki sistemimde hiçbir sıkıntı yaşamadım ama şu an sıkıntı olay şey:

PCI\VEN_168C&DEV_0032&SUBSYS_4105144D&REV_01
Qualcomm atheros AR9485WB-EG Wireless network adapter.

İsimli aygıtı internette aradım ama sadece driver_pack isimli sitede buldum ve kurdum ve Wi-Fi çalıştı fakat .net Framework ve DirectX web yükleyicisi ile kurmaya çalıştığımda internetin olmadığını söyledi internet bağlantısı sağlandığında tekrar deneyiniz gibi bir uyarı verip kapatıyor.
Driverin linki bu sanırım:https://www.sony.com.tr/electronics/support/downloads/Z0004521#file_info

şuan driveri kurdum internete bağlanabiliyorum fakat internetden yükleme kullanan programlar mesela Net Framework 4.7.2 internet üzerinden indirip kuruyor fakat internet yok hatası alıyorum aynı şekilde directx de bu şekilde indirip kurulum yapıyor oda internet yok diyor. driver ile alakası olabilir mi?
Telefondan internete geçebiliyor musunuz?

Telefondan internete geçebiliyor musunuz?
evet wifide sorun yok.

Konuya destek verebilirmisiniz internetten yükleme gerektiren setuplarım çalışmıyor mesela karşıdan yüklemeli dxwebsetup.exe dosyasını kurmaya çalıştım ağa bağlanamadı şuanda bir program kuruyordum ve gene bir uygulamanın setupdayken birşeyler indirmesi gerekti fakat interneti alamıyordu.
1663368721203.png

1663489305995.png

Aynı hata burdada karşıma çıktı çözümü yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı