Driver indirirken CRITICAL_PROCESS_DIED mavi ekran hatası

plawindy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. ASUS A320M-K Prime anakarta sahibim, Bluetooth desteği olmadığı için bir tane Bluetooth adaptör aldım. Driver kurmam lazım, kurmaya çalıştığımda bilgisayarınız bir sorunla karşılaşti diyor ve mavi ekran hatası alıyorum. Daha sonra ASUS'un sitesinden anakartımın driverlarını indirmek istedim, birkaç tanesini indirdim ama LAN driverını indirmeye çalıştığımda da aynı hatayı aldım. Bu konuda çok yardıma ihtiyacım var. Bir bilgisayarcıya mı götüreyim yoksa kendim çözebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hata kodu: CRITICAL_PROCESS_DIED

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi DDU ile ses sürücünü kaldır. Sonra bu linkten Realtek olanı indir. PRIME A320M-K|Motherboards|ASUS Global aynı linkten BIOS'unu da güncelle. Çok eski bir BIOS'un var. Aynı linkten yonga seti sürücünü de indir.

Vanguard kaldır.

Bluetooth sürücünü güncellemen lazım. Sorun ondan kaynaklanıyor. Farklı bir USB portu deneyip tekrar kur. Önce yukarıda dediğim şeyleri uygula. USB olarak sadece fare, klavye ve adaptör kalsın.

Unexpected_store_exceptıon hatası almışsınız. Çoğu zaman disk sorununa işaret. HD Tune programı ile disklerinizin health sekmesini ve quick scan kapalı error scan testini atın.

Bir de Memory corruption var ama yüksek ihtimal sanal bellek. Oraya elleyemeyeceğim şimdilik.

Hepsini yaparken XMP kapatın.

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi DDU ile ses sürücünü kaldır. Sonra bu linkten Realtek olanı indir. PRIME A320M-K|Motherboards|ASUS Global aynı linkten BIOS'unu da güncelle. Çok eski bir BIOS'un var. Aynı linkten yonga seti sürücünü de indir.

Vanguard kaldır.

Bluetooth sürücünü güncellemen lazım. Sorun ondan kaynaklanıyor. Farklı bir USB portu deneyip tekrar kur. Önce yukarıda dediğim şeyleri uygula. USB olarak sadece fare, klavye ve adaptör kalsın.

Unexpected_store_exceptıon hatası almışsınız. Çoğu zaman disk sorununa işaret. HD Tune programı ile disklerinizin health sekmesini ve quick scan kapalı error scan testini atın.

Bir de Memory corruption var ama yüksek ihtimal sanal bellek. Oraya elleyemeyeceğim şimdilik.

Hepsini yaparken XMP kapatın.

XMP nedir?

BIOS'ta RAM hızlarını arttırmak için bir ayar. Bir bakın. Kapalıysa ellemeyin.

Bunu mu kuracağım?

Bunumu kuracağım?

Extract diyor. Basıyorum, kendini kapatıyor. Ne yapmam gerek?

ddu.png

Yeni konular

Geri
Yukarı