Çözüldü Driver IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Adobe düzenleme programlarını kurduğumdan beridir bilgisayarım aşırı yavaş açılmakta ve hantallaşmış durumda. Ayrıca son zamanlarda mavi ekran hataları ve donmalarla karşı karşıyayım. DMP dosyaları: Desktop

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-10-15 183635.png
    Ekran görüntüsü 2020-10-15 183635.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:
Çözüm
Velhasıl kelam Windows 7'ye dönmek veya donanım güncellemesi yapmak zorunda mıyım? Öyleysem veri kaybına uğramadan Windows 7'ye dönmem mümkün müdür?
Donanım güncellemesi dediğimi anlamadınız heralde? Cihaz eski, güncel sistem toplayın diyorum.

Win 7'ye sorun en son çözülmezse her şeye rağmen dönersin. Ancak Win 7'de desteği kesilen oyun ve yazılımların da farkında olman lazım.
Biraz kafa ütüledim ama kusura bakmayın.
Sıkıntı yok merak etme. Söylenenleri eksiksiz, doğru yaparsan sıkıntı olmaz.
@Murat5038 Peki birkaç sorum daha olacak, ilk olarak yine de Aida64 raporu paylaşmalı mıyım? Bluestacks ve Vanguard kullanmam gereken programlar, bunları tekrar kaldırıp kursam olur mu yoksa hatayla karşılaşmak istemiyorsam tamamen silmem mi gerekir? Ayrıca şu Windows 7 dönmek ya da donanım güncellemesi yapmak canımı sıktı.

Çözüldüyse paylaşmana gerek yok.
Doğrusu hep aynı hata kodu olmamak üzere biraz zaman aralıkla alıyorum bu mavi ekranları. Bazen LoL'de bazen CS:GO'da. Çözüldüğünü anlamam zaman alacak. Velhasıl kelam Windows 7'ye dönmek veya donanım güncellemesi yapmak zorunda mıyım? Öyleysem veri kaybına uğramadan Windows 7'ye dönmem mümkün müdür? Ayrıca yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Biraz kafa ütüledim ama kusura bakmayın.

Velhasıl kelam Windows 7'ye dönmek veya donanım güncellemesi yapmak zorunda mıyım? Öyleysem veri kaybına uğramadan Windows 7'ye dönmem mümkün müdür?
Donanım güncellemesi dediğimi anlamadınız heralde? Cihaz eski, güncel sistem toplayın diyorum.

Win 7'ye sorun en son çözülmezse her şeye rağmen dönersin. Ancak Win 7'de desteği kesilen oyun ve yazılımların da farkında olman lazım.
Biraz kafa ütüledim ama kusura bakmayın.
Sıkıntı yok merak etme. Söylenenleri eksiksiz, doğru yaparsan sıkıntı olmaz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı