Driver kaldırmak için program önerisi

DarkManN

Centipat
Daha fazla  
ASUS laptop kullanıyorum. Her zaman olmasa da genellikle ASUS'un bir programından bellek şu olamaz written hatası alıyorum. Aygıt Yöneticisi'nden gerekli sürücüleri kaldırsam da yeniden başlattıktan sonra geri geliyor. Gerekli programları silip tekrar kurmak istiyorum. Ekran kartı vb. şeylerden bahsetmiyorum. Önerebileceğiniz bir program var mıdır? Revo unnistaller nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU gayet iyidir, Revo Uninstaller ile kaldırabilirsiniz ama DDU daha iyi olacaktır.

1- Üçüncü parti yazılımlarla sürücü kurmayın.
2- Sürücüleri kaldırdıktan sonra internetiniz bağlıysa ve Windows Update'de güncelleme almayı kapamadıysanız tekrar sürücüleriniz yüklenir.
3- DDU ve Revo Uninstaller tarzı programlarla sürücüleri kaldırabilirsiniz yahut bilgilerinizi yedekleyip doğrudan tüm sistemi sıfırlayabilir yani format atabilirsiniz.
Bunların dışında aldığınız sorunu paylaşırsanız daha iyi olur. (Bellek bir şeyi yazdıramıyor diyor da neyi?) Belki de sürücü sandığınız Asus'un bir ayar programı falandır.

1- Üçüncü parti yazılımlarla sürücü kurmayın.
2- Sürücüleri kaldırdıktan sonra internetiniz bağlıysa ve Windows Update'de güncelleme almayı kapamadıysanız tekrar sürücüleriniz yüklenir.
3- DDU ve Revo Uninstaller tarzı programlarla sürücüleri kaldırabilirsiniz yahut bilgilerinizi yedekleyip doğrudan tüm sistemi sıfırlayabilir yani format atabilirsiniz.
Bunların dışında aldığınız sorunu paylaşırsanız daha iyi olur. Belki de sürücü sandığınız Asus'un bir ayar programı falandır.
Üçüncü parti değil hepsi Windows Update üzerinden yüklenmiştir. Aygıt yöneticisinde ASUS un bazı sürücülerini kaldırmak istiyorum kalıcı olarak var mi öneriniz

Üçüncü parti değil hepsi Windows Update üzerinden yüklenmiştir. Aygıt yöneticisinde ASUS un bazı sürücülerini kaldırmak istiyorum kalıcı olarak var mi öneriniz
Yazdığım öncüller, sizin yaptıklarınızla alakalı değil. Genel olarak yapmayın veya yapın tarzında bir bilgilendirme. Onun dışında bahsettiğiniz sürücüleri belirttiğim programlarla veya sistemi sıfırlayıp/formatlayıp da kaldırabilirsiniz. Tekrar yüklenmemesi için yine belirttiğim gibi Windows Update'in güncelleme almasını durdurmanız lazım.
Yine belirttiğim gibi aldığınız hatayı yahut kaldırmak istediğiniz sürücüyü belirtirseniz daha iyi olur.

Yazdığım öncüller, sizin yaptıklarınızla alakalı değil. Genel olarak yapmayın veya yapın tarzında bir bilgilendirme. Onun dışında bahsettiğiniz sürücüleri belirttiğim programlarla veya sistemi sıfırlayıp/formatlayıp da kaldırabilirsiniz. Tekrar yüklenmemesi için yine belirttiğim gibi Windows Update'in güncelleme almasını durdurmanız lazım.
Yine belirttiğim gibi aldığınız hatayı yahut kaldırmak istediğiniz sürücüyü belirtirseniz daha iyi olur.
ASUS un bir ekran sürücüsü. Açılışta bellek şu olamaz written adlı hatayı alıyorum. Sıkıntı olmuyor ama bu hatayı almak istemiyorum. Günler önce format atmıştım. Formattan önce yoktu böyle bir sorunum. Amacım ilgili sürücüleri silip tekrar yüklemek bunun için de silmem gerek bir program var mıdır bildiğiniz?
Windows Update ve Wi-Fi devre dışıydı dediğiniz gibi.

Windows Update ve Wi-Fi devre dışıydı dediğiniz gibi.
Böyleyken
yeniden başlattıktan sonra geri geliyor.
Bu oluyorsa yüksek ihtimalle sürücüyü kaldıramıyorsunuzdur.
Bahsi geçen sürücüyü ya belirtilen programlarla kaldırmanız lazım. Ya da hatayı veya aygıt yöneticisinden sürücünün donanım kimliğini bizimle paylaşmanız lazım ki sürücüyü güncellemenizle alakalı veya hatanın sürücüyle alakalı olup olmadığı hakkında bir yorum yapabilelim.
Wise veya Revo ile bir deneyin (ekran sürücüsüyle alakalı ama ekran kartı sürücüsü nasıl değil onu da pek anlamadım) eğer olmazsa ya sürücü kaldırırken yaşadığınız sorunun verisini, bilgisini ya da sürücüye bağlı aldığınız hatayı paylaşın.

Geri
Yukarı