Driver kurarken siyah ekran

kadir vlia

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistemi daha yeni topladım, BIOS güncellemesinden sonra Windows'u kurdum sıra driverlara geldiğinde ilk işlemcinin driverlarını kurdum, anakartın driverlarını kurmak için Gigabyte'ın sitesine girdim, driverlarını indirdim ve kurmaya başladım kurulum sırasında ekran karardı ve monitör de no Signal yazısı çıktı 2 saniye sonra düzeldi,
Tekrar No Signal yazısı çıkıp normale döndü ama 3. gidişinde daha geri gelmedi biraz bekledim sistem kendini resetledi açıldıktan sonra
Ekran geldi, dedim:
-Düzeldi herhalde.
Ama 4-5 saniye sonra no Signal yazısı geliyor ve daha düzelmiyor, kurduğum driverları nasıl silebilirim?

Donanım;
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 4300GE.
  • Anakart: Gigabyte A520M-H 4266MHz (OC)
  • RAM: G.Skill 2x8 RAM 3000 MHz CL 16 DDR4.
  • Depolama: SanDisk Ultra M.2 500GB NVMe 3D SSD.
  • Güç kaynağı: FSP Hydro k 500W.
Daha iyi anlaşılması için video bırakıyorum.

(Video yüklerken sorun çıktığı için izlemek için indirmek lazım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı güvenli modda başlatıp sorun çıkartan driveri silebilirsiniz güvenli modu açmak için pc açılırken f8 tuşuna basıp güvenli modu seçebilirsiniz sildikten sonra doğru driveri kurduğunuzdan emin olun doğru driveri indirmenize rağmen gine siyah ekran veriyorsa format atıp deneyin sorun düzelmez ise garantiye vermenizi öneririm

Sistemi daha yeni topladım, BIOS güncellemesinden sonra Windows'u kurdum sıra driverlara geldiğinde ilk işlemcinin driverlarını kurdum, anakartın driverlarını kurmak için Gigabyte'ın sitesine girdim, driverlarını indirdim ve kurmaya başladım kurulum sırasında ekran karardı ve monitör de no Signal yazısı çıktı 2 saniye sonra düzeldi,
Tekrar no Signal yazısı çıkıp normale döndü ama 3. gidişinde daha geri gelmedi biraz bekledim sistem kendini resetledi açıldıktan sonra.
Ekran geldi, dedim:
-Düzeldi herhalde.
Ama 4-5 saniye sonra no Signal yazısı geliyor ve daha düzelmiyor, kurduğum driverları nasıl silebilirim?

Donanım;
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 4300GE.
  • Anakart: Gigabyte A520M-H 4266MHz (OC)
  • RAM: G.Skill 2x8 RAM 3000 MHz CL 16 DDR4.
  • Depolama: SanDisk Ultra M.2 500GB NVMe 3D SSD.
  • Güç kaynağı: FSP Hydro k 500W.
Daha iyi anlaşılması için video bırakıyorum.

(Video yüklerken sorun çıktığı için izlemek için indirmek lazım)

Sürücülerinizi güvenli modda kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Geri
Yukarı