Driver Yükleme Programları

QMER555

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana bir driver programı önerir misiniz? Driver Booster kullandım, o da hatalı driver yüklüyor bilgisayarı bozuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiçbir Driver Yükleme programını kullanma. Hepsinin zararları var. Orjinal sitelerinden indirirsen Driverleri daha sağlıklı olur.
Neden ezbere konuşup yanlış bilgiler veriyorsun bu güne kadar bir çok Driver bulma ve yükleme programı kullandım gayet pratik ve kullanışlı hiç birinin zararını görmedim. Eğer böyle bir şeyi iddia ediyorsan elinde kanıtın olsun inanalım.

Güncel sürümleri kullanırsa sorun olmaz ayrıca kaliteli ve bu konuda kendini ispatlamış programlar kullanmalı, her program aynıdır demiyorum bakın. Ayrıca updater ve finder programları arasındaki farkı unutmayın biri mevcut olan sürücüyü günceller diğeri ise sürücü kurulu olmasa bile donanım için uygun olan sürücüyü bulur ve yükler.

Arkadaşlar bana bir driver programı önerir misiniz? Driver Booster kullandım, o da hatalı driver yüklüyor bilgisayarı bozuyor.
Ayrıca Driver Booster ile tarama yaptıktan sonra bulunan sürücülerden birini kendi sitesinden kontrol edin bakalım en sürücü mü değil mi.

Neden ezbere konuşup yanlış bilgiler veriyorsun bu güne kadar bir çok Driver bulma ve yükleme programı kullandım gayet pratik ve kullanışlı hiç birinin zararını görmedim. Eğer böyle bir şeyi iddia ediyorsan elinde kanıtın olsun inanalım.
Kendimce sağlıklı bulmuyorum. Sence driveri kendi orjinal sitesinden mi indirmek daha sağlıklı ? Yoksa başka program aracılığı ile kaynağı bilinmeyen yerden mi ?

O zaman neden driver yükleme programları var ki ????
Driverleri yüklemeyi kolaylaştırmak için sadece bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı