Driver Yükleme Sırası

• Konuyu başlatan rohe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B

rohe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Driver yüklüyorum yeni sistemime fakat aklıma takılan bir konu var. Z170-A - Support Mesela burada Utilities altında bulunan driverların hepsini mi yükleyeceğim yoksa en baştakini mi tek?

Teşekkürler.

@SypeR Hocam BIOS güncellemesi sonrası her yeniden başlatmada otomatik BIOS'a giriyor. Sebebi ne olabilir?
Ayarlar altında Reboot to enter BIOS gibi bir seçenek olabilir. Kendim 970A sistem kullandığım için güncel UEFI arabirimini bilmiyorum maalesef Asus'un. Zaten son BIOS güncellemesi sonra kasayı her açtığımda sövüyorum. Zira Boot disklerini görmüyor.

Ayarlar altında Reboot to enter BIOS gibi bir seçenek olabilir. Kendim 970A sistem kullandığım için güncel UEFI arabirimini bilmiyorum maalesef Asus'un. Zaten son BIOS güncellemesi sonra kasayı her açtığımda sövüyorum. Zira Boot disklerini görmüyor.

Hocam kendi kendine düzeldi girmiyor şimdi anlamadım :) SSD olarak Samsung Evo kullanıyorum onunda son sürücüsünü indirmeme gerek var mı?

** Tekrar aynı sorun devam ediyor. Az önce yeniden başlatınca. Acaba bir ayar mı kapatmam gerek?

07.03.2016 - 01:43

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı