DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (d1) mavi ekran hatası

Ekran kartını seçerseniz ekran kartı sürücüsü, ses kartını seçerseniz ses kartı sürücüsünü kaldırır. Güvenli moda geçemezseniz direkt olarak kaldırabilirsiniz @nihatkemal

Bu arada gerekli işlemler rehberde de yer alıyor.

Güvenli moda almanız şart değil. DDU ile sadece ekran kartı sürücüsü kaldırılmıyor ancak şu anda sizin kaldıracağınız tek şey ekran kartı sürücüsü.

Ekran kartını seçerseniz ekran kartı sürücüsü, ses kartını seçerseniz ses kartı sürücüsünü kaldırır. Güvenli moda geçemezseniz direkt olarak kaldırabilirsiniz @nihatkemal

Sıkıntı olmaz değil mi sistemde? Yeni, korkuyorum :D Bazıları Windows'u güvenli moda alıyor. Onu nasıl yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memtest86 ile bellek testi yaptınız mı? Yapmadıysanız yapın.

Ya ben bu bilgisayarı inventusa geri gönderdim adamlar bakmış işlemciyi değişmiş daha başka bir şeyde sıkıntı yokmuş. Memtest yapamam, flash bellek yok.

Önceki konunuzdan devam etmeniz daha mantıklı olur. Ben de orada varmışım. Yani o konudan devam etmenizi tavsiye ederim. Ayrıca yeni oluşan dump dosyalarını o konuda paylaşmalısınız.
Konunuz: BAD_OBJECT_HEADER Mavi ekran hatası - Technopat Sosyal

Abi öbür konuya geçtim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberi düzgünce uyguladığınız sürece bir sorun olmaz. İlk mesajımı nihai haline getirdim. Size sadece uygulayıp sorduğum sorulara cevap vermek kaldı.

Geri
Yukarı