Çözüldü Driverhub sonrasi klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pikachugg

Centipat
Daha fazla  
RAM
8+8
SSD veya HDD modeli
500gb m2 - 1TB hdd
Ekran kartı
Asus Dual rtx 3060ti
Anakart
Msi h410m pro
Herkese selam öncelikle.
Anakartim MSI H410M Pro ve Bluetooth özelliği yok, ben de USB adaptör aldım olmamıştı. Driver eksiği olduğunu düşünüp driver indirmek istedim. Driverhubi PC'ye kurdum görünen driverlari indirip tekrardan başlattım. Klavye çalışmıyor mouse çalışıyor. 2.5 sene önce Rufus falan yapmıştım bir USB'ye onu denedim belki beceremedim bilemiyorum BIOS'tan. PC eskisi gibi duruyor ve klavye yine çalışmıyor. Bu arada klavye BIOS ekranında çalışıyor. Win+u ile bilgisayarı sıfırladım klavye yine düzelmedi. BIOS ile tekrar mi denemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam otomatik driver kuran programlar kullanmayın. BIOS'da çalışmasının sebebi Driver'ın oraya etki gösterememesidir. Driverları kendiniz kurun.

Windows Update'ten güncelleştirmeleri yaptim. Yeniden başlattım aygıt yöneticisinde 3 hata var.
USB yığın depolama aygıtı.
USB input device (consumer Control)
USB input device (keyboard)
Bunlara sağ tıklayıp sürücüleri güncelleştir diyorum. En son sürüm zaten yüklü yazıyor. D diski gözükmüyor bu arada içinde BIOS olan USB gözüküyor. Bir de genel USB hub, USB kök hub falan var bunlar driverhubtan mi geldi acaba.

Çözüm şu Win+u ile bilgisayarı sıfırlamak yerine Rufus ile hazırladığım USB'ye Windows'u indirdim BIOS'tan temiz bir şekilde yeniden açıldı klavye falan her şey tıkırında çalışıyor.
Hocam otomatik driver kuran programlar kullanmayın. BIOS'da çalışmasının sebebi Driver'ın oraya etki gösterememesidir. Driverları kendiniz kurun.

Windows Update'ten güncelleştirmeleri yaptim. Yeniden başlattım aygıt yöneticisinde 3 hata var.
USB yığın depolama aygıtı.
USB input device (consumer Control)
USB input device (keyboard)
Bunlara sağ tıklayıp sürücüleri güncelleştir diyorum. En son sürüm zaten yüklü yazıyor. D diski gözükmüyor bu arada içinde BIOS olan USB gözüküyor. Bir de genel USB hub, USB kök hub falan var bunlar driverhubtan mi geldi acaba.

Çözüm şu Win+u ile bilgisayarı sıfırlamak yerine Rufus ile hazırladığım USB'ye Windows'u indirdim BIOS'tan temiz bir şekilde yeniden açıldı klavye falan her şey tıkırında çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı