Driverpack Solution kullanmanın ne gibi zararı olur?

• Konuyu başlatan freas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 685

freas

Hectopat
Bu uygulamayla üşendigimden kurdum sürücüleri, ekran kartını falan kendim kurdum ama diger şeyleri bununla kurdum. Zararı olabilir mi, ne gibi zararı olur?

Eger yanlış kuruyorsa üstüne dogrusunu bulmak için ne yapacagım yanlış olan driver varken kurabilir miyim?

Son düzenleme:
Eski sürücüleri yükleyebilir. Ve istemesen bile 3. Parti uygulama yükler Opera vs. Sistemin kararlılığını bozabilir kısaca.

Bu uygulamayla üşendigimden kurdum sürücüleri, ekran kartını falan kendim kurdum ama diger şeyleri bununla kurdum. Zararı olabilir mi, ne gibi zararı olur?
Bu tarz programlar sıklıkla yanlış sürücü kurabilir, kurduğu zamanda başın ağrır. O yüzden en iyisi elle kurmak bana göre.

Bu sürücü meselesi neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum. Windows zaten çoğunu yüklüyor. Sistemde gariplik varsa, bazı donanımlar beklendiği gibi çalışmıyorsa üreticinin sitesine girer, gerekli sürücüyü indirir kurarsınız. Bu tarz yazılımları kullanmayın.

Bu sürücü meselesi neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum. Windows zaten çoğunu yüklüyor. Sistemde gariplik varsa, bazı donanımlar beklendiği gibi çalışmıyorsa üreticinin sitesine girer, gerekli sürücüyü indirir kurarsınız. Bu tarz yazılımları kullanmayın.

Diyelim format attın açtın bilgisayarı.
1. DirectX ve Microsoft visualc++ programlarını kurmak
2. Ekran kartı driver ve chipset
3.ses sürücüsü
4. Varsa BIOS güncellemesi. Gerisi boş zaten farklı program kullanmiyorsan zaten bunlar dışında kırmadan bile Windows çalışıyor.
5. Bazen Microsoft net fremwork veya runtimes

Diyelim format attın açtın bilgisayarı.
1. DirectX ve Microsoft visualc++ programlarını kurmak.
2. ekran kartı driver ve chipset.
3.ses sürücüsü.
4. varsa BIOS güncellemesi. Gerisi boş zaten farklı program kullanmiyorsan zaten bunlar dışında kırmadan bile Windows çalışıyor.
5. bazen Microsoft net fremwork veya runtimes.

Sıkıntı olmasın sonra eksiklerden dolayı?

Geri
Yukarı