Driving Force GT G29 Vitesi Takılır Mı ?

Bir kaç ay önce G29 setimi sattım. Yani biliyorum sistemin nasıl olduğunu.
G29 vites ve pedalları sadece G29 ve G920 için uyumlu. Zaten vites ve pedalları takmak için G29 ve ya G920 direksiyonun altında sadece onlara uyumlu farklı bir giriş var. Yani USB vs. değil. Alsanız bile takamazsınız, taksanız bile çalışmaz.

Yapanlar var ama orijinal haliyle kullanamıyorsunuz. Ayrı bir aparat kullanmanız gerekiyor. Aparat hazır satılıyor mu bilmiyorum ama hobi olarak uğraşanlar aparatı yapıp kullanabiliyorlar. Uğraşmaya değmez bana kalırsa. Karşılaşacağınız sorunlar sizi hayattan soğutabilir. :D

Pedallarını takamzsın ama vitesi ayrı olarak geldiği için sadece onu ayrı olarak kullanabilirsin zaten vitesi G29 ve 920'den ayrı olarak satılıyor.

Pedallarını takamzsın ama vitesi ayrı olarak geldiği için sadece onu ayrı olarak kullanabilirsin zaten vitesi G29 ve 920'den ayrı olarak satılıyor.
Büyük ihtimalle daha önce kullanmadığın için bilmiyorsun. Vitesin direksiyona doğrudan bağlanması gerekiyor ve girişi USB ve ya ona benzer değil. Yani kullanamaz. Ekstra çok uğraş vermesi gerekir ve buna değmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı