Dron yapımı için parça önerisi

Ben ısdt D2 kullanıyorum, gayet memnunum.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Gelecekde kamera falanda eklerim. O konuda bir bilginiz varsa, çok az bir bilgi verseniz çok iyi olur. Size de zahmet verdim o kadar. İlave olarak nitecore D4 var bende eskiden vapelerle aram çok iyi olduğunda bu aleti almıştım acaba onları da şarj eder mi?

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Gelecekde kamera falanda eklerim. O konuda bir bilginiz varsa, çok az bir bilgi verseniz çok iyi olur. Size de zahmet verdim o kadar. İlave olarak nitecore D4 var bende eskiden vapelerle aram çok iyi olduğunda bu aleti almıştım acaba onları da şarj eder mi?
Onlar sadece Li-ion'lari sarj eder. Lipo icin gelen voltaj degerleri farklidir. O yuzden ona uygun cihaz almaniz daha dogru olur.

Kamera ve VTX'in yanisira diger sececeginiz bilesenler de onemli. Kumanda, alici, gozluk, anten v.s. Youtube'da Burak Altiparmak'in Yukseklerde kanalini izlemenizi tavsiye ederim, gayet akici ve yeterli anlatisa sahiptir.

Her şey için teşekkür ederim.
Onlar sadece li-ion'lari şarj eder. Lipo için gelen voltaj degerleri farklidir. O yuzden ona uygun cihaz almaniz daha dogru olur.

Kamera ve VTX'in yanı sıra diger sececeginiz bilesenler de onemli. Kumanda, alici, gozluk, anten vs. YouTube'da Burak Altiparmak'in yukseklerde kanalini izlemenizi tavsiye ederim, gayet akici ve yeterli anlatisa sahiptir.

Merheba. Sizden bir şey daha sormak istiyorum. Ben FrSky 2.4GHz Taranis Q X7 sifariş ettim ve şu an elimde. Ancak alıcı olarak ne kullanmalıyım bilmiyorum. Bu kumandaya uyğun ne alıcı kullanmalıyım?

Son düzenleme:
Her şey için teşekkür ederim.

Merheba. Sizden bir şey daha sormak istiyorum. Ben FrSky 2.4GHz Taranis Q X7 sifariş ettim ve şu an elimde. Ancak alıcı olarak ne kullanmalıyım bilmiyorum. Bu kumandaya uyğun ne alıcı kullanmalıyım?
Crossfire'dan sasmayin derim. Su anda Crossfire ya da ELRS harici bir alici/verici kombinasyonu asla onermem. Crossfire, Freestyle ve Long range icin de kullanilabilir, ELRS daha cok yariscilar tarafindan tercih ediliyor.

Crossfire'dan sasmayin derim. Su anda Crossfire ya da ELRS harici bir alici/verici kombinasyonu asla onermem. Crossfire, Freestyle ve Long range icin de kullanilabilir, ELRS daha cok yariscilar tarafindan tercih ediliyor.
Teşekkür ederim. Şu parçalar bir az pahalı geldide şimdilik ucuz bir şey bakıyorum deneme amaçlı. FrSky Taranis Receiver X8R 8 Channel 2.4ghz bu model uyumlu olurmu benim ana kartıma falan ve kumandama ?

Olmasina olir, ancak bu bosa giden bir yatirim olacaktir, pqraniza yazık etmeyin. Bastan, olmasi gerekeni alirsaniz basiniz daha az agrir, boylece hobiden sogumazsiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı