Drone için uygun fiyatlı receiver önerisi

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
@SideWinder @flayzeraynx AliExpress'den alacağım için işime yarayacak en ucuzundan olmasını istiyorum. 90 liralık kupon kullanacağım. Kargo ile beraber 100-110 liraya gelse iyi olur :) Ayrıca kumanda-pil-gövde tercihlerim nasıl olmalı? Aklımdaki fikir, büyük bir drone değil. Şöyle kendisi rahatça uçsun yeter. Daha büyüğüne gerek yok :)

Teşekkür ederim.
@SideWinder @flayzeraynx

Son düzenleme:
Şu an hiçbir şey bilmiyorum bu dronelar hakkında hocam :D Şöyle ucuzundan, işimi görecek bir şey olsa iyi olur.
Peki toplamaya kararlı mısınız? Lehim yapabilirmisiniz? Bütçeniz ne kadar?
Hevesinizi soğutmamak için hazır bir drondan başlıyabilirsiniz.
Hem eliniz alışır hem de drone uçurmuş olursunuz.
Ama illaki biri iş yapayım derseniz başka bir şey de önerebilirim.

Peki toplamaya kararlı mısınız?
Yani, eğer bütçemi çok zorlamıyorsa evet.
Lehim yapabilir misiniz?
Profesyonel olmasa da, evet.
Bütçeniz ne kadar?
AliExpress'de 90 liralık kuponum var. Onunla birlikte 150-160 civarı. Doğum günüm de yaklaşıyor, annem ve babamdan da yardım alırım belki.
Hevesinizi soğutmamak için hazır bir drondan başlıyabilirsiniz.
Aslında onu uçurmasından çok, toplama ve kendi kendime bir şeyler başarabilme zevki için bu işe girmeyi düşündüm. Yani alışırım gibi. Umarım...
Ama illa ki bir iş yapayım derseniz başka bir şey de önerebilirim.
Olur, önerirseniz sevinirim. Bu konu hakkında pek bilgim yok. Yardıma ihtiyacım var.

@SideWinder @flayzeraynx hocalarım, sizlerin önerisi nedir?

Uçuş Kontrolcüsü: F3 EVO 49.5TL
Motor: 8520 x4 alınacak 25,6TL
Pervane: 4x alınacak 10TL (Yedek niyetine fazladan 1 set)
Gövde: 50TL 90mm
Batarya:90TL 3 adet Şarj aleti
Maalesef bu bütçeye FPV sistem ve kumanda+alıcı ekleyemiyorum(Kumanda önerim aynı) ve de bütçeyi aştı ama ancak bu kadar toplayabildim. Banggood sitesinden alma şansınız olsa kargo ücreti düşerdi bir nebze.

Diğer bir önerim ise
Drone:137TL Kumanda batarya vs. dahil.
Kamera100TL Her şey dahil.
Otg Alıcı:137TL Kameradan gelen görüntüyü almak için OTG alıcı.
Tek yapmanız gereken kameranın güç girişini dronun uçuş kartındaki güç girişine lehimlemek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
+ - yi karıştırmadan. Batarya girişine zarar vermeden.

Düzeltme:111TL Şöyle bir şey daha buldum Eachine E58 modeli için wifi kamera. Fakat wifi kameralar ile tecrübem yok. Ama anladığım kadarıyla aynı mantıkla kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı