Drop Plus ekolayzır ayarı nasıl olmalı?

GubBy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün elime Rampage Drop Plus ulaştı her şeyi çok güzel lakin sanki sesleri biraz boğuk geldi bende öncelikle burada @boraygen'in paylaştığı inceleme yazısındaki Equalizer APO ile söylediği ayarları yaptım ve sesler default ayarlarına göre daha güzel oldu lakin biraz önce fark ettim ses kaydedicisinde sesimi kaydedip dinlediğim zaman robotik bir şekilde geliyordu ve neredeyse hiçbir şey anlaşılmıyordu. Ben de bu programı kaldırdım ve düzeldi hatta tuhaftır ki Equalizer yüklüyken kaydettiğim sesler normalmiş. Öncelikle @boraygen bu sıkıntıyla ilgili bir bilgin, çözümün var mı? Ve arkadaşlar sizlerin önereceği bir Equalizer ayarı var mı sadece seslerin boğukluğunu biraz düzeltmek için? Şimdiden herkese teşekkürler.
Arkadaşlar dün elime Rampage Drop Plus ulaştı her şeyi çok güzel lakin sanki sesleri biraz boğuk geldi bende öncelikle burada @boraygen'in paylaştığı inceleme yazısındaki Equalizer APO ile söylediği ayarları yaptım ve sesler default ayarlarına göre daha güzel oldu lakin biraz önce fark ettim ses kaydedicisinde sesimi kaydedip dinlediğim zaman robotik bir şekilde geliyordu ve neredeyse hiçbir şey anlaşılmıyordu. Ben de bu programı kaldırdım ve düzeldi hatta tuhaftır ki Equalizer yüklüyken kaydettiğim sesler normalmiş. Öncelikle @boraygen bu sıkıntıyla ilgili bir bilgin, çözümün var mı? Ve arkadaşlar sizlerin önereceği bir Equalizer ayarı var mı sadece seslerin boğukluğunu biraz düzeltmek için? Şimdiden herkese teşekkürler.
Yani genel sesler okay ama mikrofonun ayarlarını bozuyor ben bunu istemiyorum,bunu nasıl engellerim. Programın başında sadece kulaklığı seçiyorum.

Son düzenleme:
İncelemede bahsettiğim "* Ardından yeşil +'ya basarak Control > Device(select device)'a basın. Önünüze gelen eklentiye Change diyip, Select all devices kutucuğundaki tiki kaldırıp Playback Devices kısmındaki kulaklığınızı seçin." şu adımı yaptığınızdan emin misiniz? Bu satırın, sonradan eklediğiniz graphic eq satırının üstünde bulunması lazım.

İncelemede bahsettiğim "* ardından yeşil +'ya basarak Control > device(select device)'a basın. Önünüze gelen eklentiye change deyip, select all devices kutucuğundaki tiki kaldırıp playback devices kısmındaki kulaklığınızı seçin." şu adımı yaptığınızdan emin misiniz? Bu satırın, sonradan eklediğiniz graphic EQ satırının üstünde bulunması lazım.

Ayarları atabilir misin bana da lazım da?

Yeni konular

Geri
Yukarı