Drop Plus için pad önerisi

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 3B

Pxn

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Paylaşımlı Scooter
2. el drop Plus aldım. Pad'ler soyulmuş, yeni pad almak istiyorum ama Rampage üretmemiş.

Piyasada uygun boylarda 2 tane modelin pedlerini buldum.
1. E900 Pro 50.6TRY 52% OFF|Için yedek kulak pedleri E900 Pro oyun kulaklığı parçaları deri yastık kadife kulaklık kulaklık kol kapağı|Earphone Accessories| - AliExpress
2. HyperX Cloud 91.16TRY 52% OFF|Için yedek kulak pedleri HyperX bulut alfa bulut uçuş Stinger Mix bulut I/ II (1/ 2) cloudX bulut çekirdek gümüş kulaklık|Earphone Accessories| - AliExpress
Hangisi daha sağlıklı olur? Uymsuzluk olma ihtimali az gibi. Sonuçta aynı boyuttalar.
Forumda bayağı drop Plus kullanan gördüm, değiştiren var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el drop Plus aldım. Pad'ler soyulmuş, yeni pad almak istiyorum ama Rampage üretmemiş.

Piyasada uygun boylarda 2 tane modelin pedlerini buldum.
1. E900 Pro 50.6TRY 52% OFF|Için yedek kulak pedleri E900 Pro oyun kulaklığı parçaları deri yastık kadife kulaklık kulaklık kol kapağı|Earphone Accessories| - AliExpress
2. HyperX Cloud 91.16TRY 52% OFF|Için yedek kulak pedleri HyperX bulut alfa bulut uçuş Stinger Mix bulut I/ II (1/ 2) cloudX bulut çekirdek gümüş kulaklık|Earphone Accessories| - AliExpress
Hangisi daha sağlıklı olur? Uymsuzluk olma ihtimali az gibi. Sonuçta aynı boyuttalar.
Forumda bayağı drop Plus kullanan gördüm, değiştiren var mı?

Merhaba bende kulaklığımın padlerini değiştirmek istiyorum ama acaba uyumsuz gelir mi diye tedirginim ben de pad bulamadım. Linklerdeki kulaklık pedleri suni deri size tavsiyem kumaş almanız.
Kulaklığı aldığım zaman padlerine bir şey olur diye internette pad bakınıyordum ve yanlış hatırlamıyorsam HyperX Cloud 2'nin padleri uyumlu gibi bir yazı görmüştüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı