Dropshipping nasıl yapılır?

Daha önce e ticaret tecrüben oldumu arkadşaım ? , dropshoping için bilgi istersen yazabilirim.

Ekim kaya gibi bir sürü örnek var yurtdışından Türkiye'ye eğitim ve paket satan sadece tokatlama amaçlı hareketler birkaç tane kişiyle görüşmüştüm zamanında, sana sattığı paketten satışa hazırlanan kadar sözde desteklediğini söylüyor ama zaman o kadar hızlıki bu adamlar için hiçbir şey öğrenemeden ortada kalıyorsun. E ticarette her işi araştırarak ve mantıklı hareket etmek gerek, drobshop satışlarda ise tamamen şans ve zaman işi, sabırlı ve mantıklı hareket edersen acayip şanlı oluyorsun.
Tecrübe 0 sadece bişeyler yapmak istiyorum

Tecrübe 0 sadece bişeyler yapmak istiyorum
Merhaba,tecrüben yok ise öncelikle planlama yapıp youtube üzerinden e ticaret ve dropshoping nasıl yapılır bunları bir not edip tecrübe edinmeye bak,gerisi zaten adım adım gelecek,öncelikle ürünleri nerden satarım ona odaklanman gerek başlangıç için letgo,sahibinden ve dolap iyidir,çünkü bu satışları gerçekleştirirken çok bi komisyon kesmez,daha sonra ne satacağına karar vermelisin

Dropshipping anlatan YouTube kanalları yalandan başka bir şey söylemiyor. Amazon nasıl yapılacağını anlatıyor 30 dolara Amazon üyeliğinizi aktif edin İngilizcen biraz kuvvetliyse bu adamların binlerce dolarlık kurslarından daha çok şey öğrenirsin. Dropshipping için para lazım değil diyenler de yalan söylüyor bu arada onu da söyleyeyim.

Yasal değil, bu işi destekleyen insanlar genelde ya motivasyoncu, hasbel kader USA veya Deutschland 'a kapak atmış 20k dolara araba alıp 'çok zenginim ehü ehü' yapan insanlar, he bide bunu profesyonel şekilde nitelikli dolandırıcılığa dökenler var. İsim verirsem başım derde girebilir ben size kısaca tanımlıyayım o tipi 'lambo kiralayıp LA deki NYC deki zenginlerin ayak işlerini yapan insanlara 'Amazon Dropshipping' adı altında hayal satan, 14-18 yaş arasını özellikle gaza getiren bir tip. 2 ismi var, büyük bir çekiliş olduğu zaman takipçileri çoğalsın diye çekilişe ortak olur. Neyse.

Kursa bir tomar para döktükten sonra bir sürü kuralı vs öğrenmekle bir tomarda zaman harcadıktan sonra başlayacaksınız, hasbel kader 70-100 dolar olacak hesabın cüzdanında sonra bir bakmışsınız mağazanız ihlal yemiş ve kapatılmış. Arkadaşım aldı arkadaşlar alma diye kıçımızı yırttığımız halde aldı. Sonunda da parasından oldu. O parayı onların eline vereceğine git paranın bir kısmıyla bir bidon benzin al, yak parayı, izle.

Geri
Yukarı