Dropshipping nasıl yapılır?

NbrMudur

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 17 yaşlarındayım ve dropshipping yapmak istiyorum kendime güzel bir gelecek ve güzel bir hayat kurmak istiyorum ama şartlar uymuyor maalesef.
Shopify öğrendim bir ürünü seçip şatışa koymak ve bu kadar sanıyordum ama değilmiş kendime ait bir şirket kurmam gerekmiş ama yaşım uymadığı için beklemek istemiyorum aynı şekilde kendime ait web site kurmam gerek ama bunların çoğunu bilmiyorum günler geçtikçe zaman kaybediyorum bana güzel bir şekilde dropshipping öğretebilecek birkaç video var mı sıfırdan başlayanlar için iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zamanında merak saldığım ve girişmek istediğim olaydı, fakat inanın basit şeyler olmamakla birlikte, eğitimdir şudur budur diye çok dolandırmaya çalışan insanda mevcut. Hevesinizi anlıyorum fakat gaza gelip elinizdekinden de olmayın sakın.

Bende fazlasıyla duydum internette çok kolay bir şeymiş gibi lanse ediliyor ama bunların eğitiminin alınması gerektiğini aksi halde sıkıntılı bir süreç olucağına inanıyorum. Bu sıralar bende fazlasıyla merak saldım ama toplu bir reklam kampanyası gibi geldi bana çünkü bir anda patladı ve bir anda söndü (hala devam ettiğini biliyorum ama popülerliği peek noktasına kıyasla fazlasıyla azaldı).

Merhaba 17 yaşlarındayım ve dropshipping yapmak istiyorum kendime güzel bir gelecek ve güzel bir hayat kurmak istiyorum ama şartlar uymuyor maalesef.
Shopify öğrendim bir ürünü seçip şatışa koymak ve bu kadar sanıyordum ama değilmiş kendime ait bir şirket kurmam gerekmiş ama yaşım uymadığı için beklemek istemiyorum aynı şekilde kendime ait web site kurmam gerek ama bunların çoğunu bilmiyorum günler geçtikçe zaman kaybediyorum bana güzel bir şekilde dropshipping öğretebilecek birkaç video var mı sıfırdan başlayanlar için iyi günler.
Hocam ebay dropshipping yapin ebay da şirket zorunlu değil ve shopify nin çok fazla - yanı var

Geri
Yukarı