Dropshipping yaparak para kazanmak

Ben böyle şeylere güvenmiyorum genelde örneğin bir madenci bir altın madeni buldu neden diğer insanlara söylesinki.

Dropshipping'in amacı budur zaten. Stoksuz ticaret. Sermayesiz. Sana bir sipariş gelir, ödeme yapılır, o ödeme ile daha ucuza ürün sipariş edip, alıcıya direkt gönderirsin.

Ben böyle şeylere güvenmiyorum genelde örneğin bir madenci bir altın madeni buldu neden diğer insanlara söylesinki.
Yani ne demek istiyorsunuz tam olarak? Mesela Amazon ve eBay gibi şirketlerden bir ürünü buldu diyelim. Neden gelip benim sitemden veya bir başka bu iş ile uğraşanın sitesinden alsın ki diyorsun?

Dropshipping'in amacı budur zaten. Stoksuz ticaret. Sermayesiz. Sana bir sipariş gelir, ödeme yapılır, o ödeme ile daha ucuza ürün sipariş edip, alıcıya direkt gönderirsin.
Peki hocam benim kafama takılan soru işareti ne biliyor musun?

Atıyorum ben kendimden düşünüyorum. Ben mesela başka bu iş ile uğraşanın sitesinden satın almam. Giderim direkt trendyol gibi amazon gibi büyük şirketlerden alırım. Aklımda takılan soru işareti de bu zaten. Adam neden benden gelsin alsın ki, ürün?

Kimse kimseye kolay kolay para kazanmayı öğretmez diyorum hocam.
Peki bu işe kendim mi başlayayım mı diyorsun araştırarak?

Nerede yapacağına göre riskleri ve bütçesi değisiyor.
Mesela hocam kendime bir web sitesi oluşturup orada yapamaz mıyım?

Dropshipping sektörü bence de doygunluğa ulaşmış bir sektör. Gerçekten piyasada rekabet edip para kazanabilmek yıllarını alabilir diye düşünüyorum.
işte soru da bu. Amazon ve eBay varken neden benden alsınlar ki?

O sektör çok doldu.
Hm....

Yeni konular

Geri
Yukarı