DS3 PC'de FIFA 23 için nasıl kullanılır?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba, arkadaşlarla FIFA 23'e başladık fakat klavyeden gerçekten çok zor oluyor, elimde orijinal PS3 DualShock 3 kolları var, bunları güvenli bir şekilde, bilgisayara zarar vermeden, kablolu veya kablosuz nasıl bilgisayara bağlayabilirim? Birkaç öğretici var da bayağı karışık, sade, net anlatabilecek, bilgili bir arkadaş var mı acaba? (Windows 11)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlarla FIFA 23'e başladık fakat klavyeden gerçekten çok zor oluyor, elimde orijinal PS3 DualShock 3 kolları var, bunları güvenli bir şekilde, bilgisayara zarar vermeden, kablolu veya kablosuz nasıl bilgisayara bağlayabilirim? Birkaç öğretici var da bayağı karışık, sade, net anlatabilecek, bilgili bir arkadaş var mı acaba? (Windows 11)

ScpToolkit var bunun için kullanabilirsin.

FIFA 21 oynarken Steam geniş ekrandan ayarlamıştım tuş ayarlarını, 2 sene böyle oynadım daha sonrasında kol bozuldu deneyin derim.

Bende DC3 ile FIFA 23 oynuyorum. Kablolu şekilde bağlayabilirsin kablosuz bağlanmıyor. YouTube'da gerekli videolar var. Ben bununla kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende DC3 ile FIFA 23 oynuyorum. Kablolu şekilde bağlayabilirsin kablosuz bağlanmıyor. YouTube'da gerekli videolar var. Ben bununla kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Driverlara, pcye filan zararı var mıdır dostum?

ScpToolkit var bunun için kullanabilirsin.
Çok böyle yazan gördüm de tam olarak anlatan görmedim, anlatma veya link atma şansın var mı acaba?

Bu videoyla yaptım dostum çok teşekkür ederim, Allah işini rast getirsin, gerçekten işe yaradı, dediğin gibi kablosuz çalışmıyor fakat kablolu güzel çalışıyor.

Düzenleme: 2 kere çıkar tak yaptım Bluetooth olarak da çalışıyor.

Son düzenleme:
Driverlara, PC'ye filan zararı var mıdır dostum?

Çok böyle yazan gördüm de tam olarak anlatan görmedim, anlatma veya link atma şansın var mı acaba?

İnternetten ScpToolkit'i indir sonra kur daha sonra masaüstüne söyle simgeler gelmesi gerekiyor:

1688045932894.png

Buradan ScpToolkit driver installer ikonuna tıkla (USB şekli olan)

1688046008467.png

Karşına böyle bir ekran gelecek buradan "İnstall DualShock 4 driver" tikini kaldır ve Bluetooth kartın varsa "choose Bluetooth dongles to install" kısmından şu şekilde "Bluetooth Radio" yazması lazım:

1688046134029.png

Daha sonra "choose DualShock 3 controllers to install" kısmına tıkla:

1688046226848.png

Buradan PlayStation Controller gibisinden bir şey gelmesi gerekiyor (bende sürücüsü yüklü olduğu için Xbox 360 olarak görüyor) onu seçin. Son aşama olarak install deyin otomatik yükleyecek.

İnternetten ScpToolkit'i indir sonra kur daha sonra masaüstüne söyle simgeler gelmesi gerekiyor:

Eki Görüntüle 1840494

Buradan ScpToolkit driver installer ikonuna tıkla (USB şekli olan)

Eki Görüntüle 1840498

Karşına böyle bir ekran gelecek buradan "İnstall DualShock 4 driver" tikini kaldır ve Bluetooth kartın varsa "choose Bluetooth dongles to install" kısmından şu şekilde "Bluetooth Radio" yazması lazım:

Eki Görüntüle 1840502

Daha sonra "choose DualShock 3 controllers to install" kısmına tıkla:

Eki Görüntüle 1840504

Buradan PlayStation Controller gibisinden bir şey gelmesi gerekiyor (bende sürücüsü yüklü olduğu için Xbox 360 olarak görüyor) onu seçin. Son aşama olarak install deyin otomatik yükleyecek.
Ben başka şekilde hallettim de yine de sağol dostum,başka bir arkadaşın Dualshock 4'ü var, onun için de ds3'ün tikini kaldırıp kurabilir miyiz çalışır mı?

Geri
Yukarı