DS4'ü PC'ye bağlamak için her seferinde yeniden kurulum yapmak

aslan_mert27

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim polosmart psg4 gamepadim var Bluetooth ile PC'ye bağlıyorum fakat PC'yi açıp kapadığımda gamepadi tekrar bağlamak için sıfırdan kurulum yapmam gerekiyor bu durumu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

Ben dualsenseX uygulamasını kullanıyorum paliversenin, bana kalırsa ds4windows tan 10 kat daha iyi. Çok fazla işe yarar özelliği var ve çok stabil denemeni öneririm github dan indirebilirsin. Arayüzü de daha iyi. Bu arada yanlış anlamadım değil mi game padı pc ye bağlamak için aracı uygulama olarak ds4 Windowsu kullanıyorsun?

Hayır kral benim sorum Bluetooth ile alakalı cihaz bilgisayarla eşleşmiş durumda fakat bağlayamıyorum ya da ben bulamadım kullanan varsa yardımcı olsun çünkü her seferinde bağlantıyı kesip tekrar bağlamak zorunda kalıyorum.

Ben dualsensex uygulamasını kullanıyorum paliversenin, bana kalırsa DS4Windows'tan 10 kat daha iyi. Çok fazla işe yarar özelliği var ve çok stabil denemeni öneririm GitHub'dan indirebilirsin. Arayüzü de daha iyi. Bu arada yanlış anlamadım değil mi Game padı PC'ye bağlamak için aracı uygulama olarak DS4 Windows'u kullanıyorsun?

Hayır kral benim sorum Bluetooth ile alakalı cihaz bilgisayarla eşleşmiş durumda fakat bağlayamıyorum ya da ben bulamadım kullanan varsa yardımcı olsun çünkü her seferinde bağlantıyı kesip tekrar bağlamak zorunda kalıyorum.

Usta konuyu bir tık yeniden hortlatıyorum kusura bakma ama sen çözümünü buldun mu ben araştırdım da bulamadım her seferinde eşleştirmeden çık yeniden eşleştir falan bıkkınlık geliyor.

Geri
Yukarı