DS4'ün hoparlöründen ses almak

AdemMete

Hectopat
Daha fazla  
Dualshock 4'ün hoparlöründen nasıl ses alabilirim? Mono kulaklığı sormuyorum. Karıştıranlar oluyor. TV'den gelmesini istemiyorum. Sesin gamepad'deki hoparlör üzerinden gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu her oyunda mevcut değil bildiğim kadarı ile. Destekleyen oyunlar için sesin açık olduğundan emin ol:

• PS4 ana ekranda D-pad yukarı tuşuna bas. Böylece Function kısmına gireceksin.
  • [Settings] > [Devices] > [Controllers]'a git.
  • [Volume Control] seçeneği seçili iken sağa basarak sesin açık olduğundan emin ol. Sola ve sağa basınca kontrolcüden ses efekti gelmeli.

Ben kol üzerinden sesi oyunlardaki oyuncuların konuşma sesini verir diye biliyorum. Online oyunlarda arkadaşın veya o an oyun içi konuşmaları kol üzerinden alabiliyorsun diye biliyorum.

Ses efekti geliyorda.Ben oyunlarda almak istiyorum sesi çünkü bir YouTuber Asssassin's Creed oynarken gamepadten geliyordu ses.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı