DS4Windows DS4'ü algılamıyor

Yer
İstanbul Bağcılar
Daha fazla  
Merhaba, Rocket Leauge oynayacağım ama klavyede oynayamıyorum. Kol bağlamayı denediğimde olmuyor. Program indirdim DS4Windows diye o da DS4'ü algılamıyor bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi modülünü seçtin mi? DS4 orijinal mi? Ekran görüntüsü atar mısın?

PS + Share tuşlarına basarak eşleştirme modunu açın ve BlueTooth ile bağlanın. Ardından DS4Windows üzerinde kontrolcünün gözükmesi lazım.

Merhaba, Rocket Leauge oynayacağım ama klavyede oynayamıyorum. Kol bağlamayı denediğimde olmuyor. Program indirdim DS4Windows diye o da DS4'ü algılamıyor bunu nasıl çözebilirim?
Bende de DS4Windows ilk başta algılamamıştı. Denetim masasında aygıtlar kısmından Wireless Controller aygıtı kaldır deyip bir daha bağlamıştım ve sorun çözülmüştü. Ancak sizin sorununuzu çözer mi bilemem.

Wi-Fi modülünü seçtin mi? DS4 orijinal mi? Ekran görüntüsü atar mısın?

PS + share tuşlarına basarak eşleştirme modunu açın ve Bluetooth ile bağlanın. Ardından DS4Windows üzerinde kontrolcünün gözükmesi lazım.

Bluetooth ile olmadı kablo ile de olmuyor kol orijinal ve Wi-Fi modülü ne onu bile bilmiyorum :D.

Kablo ile mi bağladınız yoksa Bluetooth'dan mı?

İlk önce kabloydu ama Bluetooth'da işe yaramadı.

Steam'in kontrolcü kısmından ayarlayıp oynayabilirsin.

Oyun Epic Games'de onda bir ayar var mı?

Bluetooth ile olmadı kablo ile de olmuyor kol orijinal ve Wi-Fi modülü ne onu bile bilmiyorum. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyin.

Videodaki her şeyi yaptım olmadı.

Oyunun kısayolunu Steam'e aktar. Kontrolcünü Steam üzerinden çalıştır ve oyunu oradan aç.
Ben öyle yapıyorum.

Bunu nasıl yapacağım.

Bunu nasıl yapacağım.

Steam uygulamasına giriş yapın.
Kütüphane sayfasına ilerleyin ve sayfanın sol alt kısmında oyun ekle simgesine tıklayın, çıkan pencereden "Oyun Kısayolu Ekle..." Seçeneğine basın. Karşınıza çıkan sayfadan istediğiniz oyunu Steam'e aktarın.(Eğer oyununuz listede gözükmıyorsa "Göz At" basarak oyunu bulun.)
Kontrolcünüzü bilgisayara bağlayın ve Steam'e tekrar geri dönün. Sol üstte yer alan Steam yazısına tıklayın ve Ayarlara giriş yapın. Karşınıza çıkan pencereden Kontrolcü sekmesine ilerleyin ve "Genel Kontrolcü Ayaları" kısmına basın. Bu sayfadan kontrolcüyü Steam ile eşleştirin.
Oyunu Steam üzerinden başlatın ve kontrolcüyü kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı