Dsdt yamalamak nedir ve nasıl yamalanır?

DSDT'yi mac için uygun hale getirme işlemidir. DSDT Auto Patcher ile yamalanabilir. Daha kapsamlı bir makale diğer konuda da dediğim gibi hazırlanacak. Ya da bir iyilik yapıp siz de hazırlayabilirsiniz. Burası bir topluluktu dimi?

Windows'ta yok diye biliyorum. Linux ya da Mac altında var. Bu çok karmaşık bir konu ve açıkçası ben de vakit ayırıp bakamadım. Ama DSDT Extract edip bu arkadaşlara yollarsanız sizin için gerekli kısmı yamalıyorlar. Mesela ses mi çalışmıyor, o zaman ses ile ilgili kısmı yamalıyorlar:

olarila.com • View topic - DSDT patch requests

Kısacası DSDT istiyorsanız bekleyeceksiniz ya da İngilizce öğrenin makaleleri tercüme edip foruma koyacaksınız. Çünkü benim şu an buna vaktim yok. Günde 100 mesaj atıyorum foruma ve şu an saat 03:12. Sabah saat 09:00'da kalkacağın ve yarın yapmam gereken bir sistem montajı , inceleme videoları ve daha bir ton iş var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı