DSL değerleri normal mi?

frkn.arda

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son zamanlarda DSL sıklıkla kopmaya başladı. Kablolarda mı sıkıntı var yoksa ISS'den mi kaynaklı bilmiyorum.

Adsız.png

Şu anki değerlerden maksimum 35 Mbps'i doğru düzgün kullanırsınız gibi görünüyor ancak upload sorunu mevcut. Upload'ın o kadar düşük durması bana port tarafında sorun var gibi geliyor. İsterseniz sağlayıcınıza söyleyin ekipler önce daireden sonra kutudan ölçüm yapsın o şekilde iç tesisat mı yoksa kutuda mı sorun var anlaşılır. Kutuda sorun varsa zaten Türk Telekom bunu düzeltmek zorundadır.

Şu anki değerlerden maksimum 35 Mbps'i doğru düzgün kullanırsınız gibi görünüyor ancak upload sorunu mevcut. Upload'ın o kadar düşük durması bana port tarafında sorun var gibi geliyor. İsterseniz sağlayıcınıza söyleyin ekipler önce daireden sonra kutudan ölçüm yapsın o şekilde iç tesisat mı yoksa kutuda mı sorun var anlaşılır. Kutuda sorun varsa zaten Türk Telekom bunu düzeltmek zorundadır.

16 download 4 upload şeklinde paket kullanıyorum ona göre normal mi? Yoksa siz 35e göre mi düşündünüz.

Sürekli kesilmesi bilgisayar kullanımıyla alakalı olabilir mi bilgisayar başındayken 5 dakikada bir DSL ışığı gidiyor.

Eski İSS'deyken de indirme yaparken sürekli dsl gidiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı