Çözüldü DSL kablosunu uzatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

L E X T E R

Femtopat
Dostlarım kardeşlerim herkese merhabalar, ben l e X t e r size ufak bir sorum olacaktır yeni bir eve taşındık modemimin nakil işlemleri başladı evde DSL yani modeme bağlanan gri kablo var fakat tam koridorda ben bunu aparatsız bir şekilde kendi odama uzatmak istiyorum. Bana tavsiye verirseniz çok mutlu olurum. Yeni bir kablo alıp oradaki kabloyu kesip birbirine monte edip elektrik bandıyla sarmayı düşündüm ama kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapma herhangi bir elektrikçiğe git ben 7.5 TL'ye 7 metre yaptırdım sana uygun bir fiyat verirler.
Anlamadın beni bak şimdi bize daha kuruluma gelmediler, koridorda bi kablo var dsl heh o kablo ta dışardan bi direkten geliyor ben o kabloya nasıl ek yapabilirim bi splitter alıp bide yeni bi DSL kablo alıp koridordaki dsl e splitteri takıp aldığım dsl kablosunuda diğer ucuna takıp uzatsam mı yoksa direk olan kabloyu uç kısmını kesip aldığım ile ekmi yapıuım

Anlamadın beni bak şimdi bize daha kuruluma gelmediler, koridorda bi kablo var dsl heh o kablo ta dışardan bi direkten geliyor ben o kabloya nasıl ek yapabilirim bi splitter alıp bide yeni bi DSL kablo alıp koridordaki dsl e splitteri takıp aldığım dsl kablosunuda diğer ucuna takıp uzatsam mı yoksa direk olan kabloyu uç kısmını kesip aldığım ile ekmi yapıuım
Kablonun iki ucunu soyup aldığınız kablo ile ek yapıp bantlayıp kullanın. Kablonun metresi en fazla 1-2 TL'dir.

Yeni konular

Geri
Yukarı