DSLAM Kilidi Kaldırmak Sorun Yaratır mı?

İlk olarak Türk Telekom'a mail adresleri üzerinden ulaşmaya çalıştım. Birkaç gün bekledim, fakat bir dönüş alamadım. Dönüş alamadığımdan ötürü Türk Telekom'a Twitter üzerinden ulaştım. Onlar da benim telefon numaramı arayarak bana ulaştılar ve bu kilidi gün içerisinde kaldırdılar.
Kilit kalktıktan sonra herhangi bir problem yaşadınız mı acaba?

Kilit kalktıktan sonra herhangi bir problem yaşadınız mı acaba?
Henüz bir sorun yaşamadım. Sorun olarak görülür mü bilmiyorum, hızım hattaki yoğunluğa bağlı olarak değişiyor. Genel olarak 80-85 Mbps civarında bir hız alıyorum. Ping ile de alakalı şu anlık herhangi bir sorun yaşamadım.

Henüz bir sorun yaşamadım. Sorun olarak görülür mü bilmiyorum, hızım hattaki yoğunluğa bağlı olarak değişiyor. Genel olarak 80-85 Mbps civarında bir hız alıyorum. Ping ile de alakalı şu anlık herhangi bir sorun yaşamadım.

Twitter'dan kime ulaştınız acaba bilgi verebilir misiniz bende aynı sorundan müzdaribim.

İlk olarak Türk Telekom'a mail adresleri üzerinden ulaşmaya çalıştım. Birkaç gün bekledim, fakat bir dönüş alamadım. Dönüş alamadığımdan ötürü Türk Telekom'a Twitter üzerinden ulaştım. Onlar da benim telefon numaramı arayarak bana ulaştılar ve bu kilidi gün içerisinde kaldırdılar.
Bende kaldırtmayı düşünüyorum. upload ta bir düşüş oldumu?.

Twitter'dan kime ulaştınız acaba bilgi verebilir misiniz bende aynı sorundan müzdaribim.
Biraz geç olacak sanırım, fakat diğer arkadaşların bilgilenmesi açısından cevap vereyim. Twitter üzerinden Ümit Önal, Yusuf Kıraç, Türk Telekom ve Türk Telekom Destek hesaplarını etiketleyerek paylaşım yapmıştım. O zaman en etkili çözüm bu olmuştu.
Bende kaldırtmayı düşünüyorum. upload ta bir düşüş oldumu?.
Şu an hizmet aldığım altyapı FTTH. Eğer hat değerleriniz iyiyse herhangi bir problem yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı