Dsmart Müşteri Hizmetlerinin telefonu yüzüme kapatması

Sczhproneia

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TTNET taahhüdüm bitiyor. Farklı ISS'ye geçmek istiyorum her internet sağlayıcısından bilgi alıyorum şu ana kadar en kötü Müşteri Hizmetleri Uydunet'e ait onu belirtmeliyim Fibernet altyapım var (binaya kadar geliyor). Herneyse, Dsmart müşteri hizmetlerini arıyorum tam bağlanırken telefonu yüzüme kapatıyorlar. Kendi sitelerinden beni aramaları için tekrar formu doldurdum yine aynı şey! Telefon yüzüme kapanıyor! 1 kere olunca yanlışlıkla olmuştur dedim ama 5 kere aynı durum tekrar edince kafayı yedim. Tekrar arıyorum aynı şey. Arkadaşlar diyebilir; Ya arkadaşım telefon yüzüne kapanıyor ne yüzsüzsün arama işte başka ISS mı yok sanki! aynı şeyi ben de düşünüyorum. Hele bi açsınlar öyle bir sövmek istiyorum ki, bütün akrabalarının kulakları çınım çınım çınlasın.

Ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun, bırakın karşı taraftaki bir yere kadar ne yaparsa yapsın. Küfür ederek hiçbir şey elde edemezsiniz, bu nedenle normal davranın. Ayrıca karşı tarafta veya sizde bir sorun olabilir, bilerek yapmıyor olabilirler veya yapmıyor olabilirsiniz.

Başka telefonla aramayı dene. Şiddetten, öfkeden kimse bu zamana kadar fayda görmedi. Siz sakin olun onlardan vazgeçin ve kimseye tavsiye etmeyin bu onlara gereken cevaptır en güzel şekilde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı