Dual Boot listesinden Ubuntu'yu tamamen kaldırmak

HaktanE

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, yaptığım bir çalışma nedeniyle Ubuntu yüklemem gerekliydi ancak artık kullanmamı gerektiren bir neden olmadığı için silmek istiyorum.
Tek diskim var 512 GB, C ve D diye 2'ye ayrılmış biçimde, Ubuntu'yu kurmadan önce bir kısım oluşturmuştum ancak hangisi olduğunu nasıl anlayabilirim ve hangi kısımları silmeliyim? Ayrıca silme işleminden sonra GRUB menüsü hala karşıma çıkacak mı?
Disk yönetim menüm aşağıdaki gibi.

Dosya Ekleri

• 1615359924739.png
    1615359924739.png
    170,8 KB · Görüntüleme: 51
EFI bölümüne harf atayın ve Görev yöneticisini açın. Görev başlat deyin ve EFI bölümüne girin. Orada GRUB'ı ve Ubuntu'yu silin. Ubuntu disk bölümünü de formatlayın. İstersen TeamViewer ile ben de yapabilirim. İstersen Ubuntu USB'sinden başlat. Hem orada efibootmgr ile UEFI BIOS'u da manage edersin.

Arkadaşlar herkese merhaba, yaptığım bir çalışma nedeniyle Ubuntu yüklemem gerekliydi ancak artık kullanmamı gerektiren bir neden olmadığı için silmek istiyorum.
Tek diskim var 512 GB, C ve D diye 2'ye ayrılmış biçimde, Ubuntu'yu kurmadan önce bir kısım oluşturmuştum ancak hangisi olduğunu nasıl anlayabilirim ve hangi kısımları silmeliyim? Ayrıca silme işleminden sonra GRUB menüsü hala karşıma çıkacak mı?
Disk yönetim menüm aşağıdaki gibi.
EasyBcd'den kaldırabilirsiniz sanırsam.

Geri
Yukarı