Çözüldü Dual boot nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HamzaKaya*

Hectopat
Merhaba, ben Dual boot kurmak istiyorum. Windows 11 ile Windows 10 fakat aklıma birkaç soru takıldı şimdi bende HDD ve SSD var. SSD'de Windows 11 kalacak. Windows 10'u HDD'ye yükleyeceğim. Bunlar tamamen birbirinden farklı bilgisayar gibi mi olacak? Şifreleri ayrı olsun istiyorum ve Windows 10'a yüklediğim uygulama Windows 11'e geçmesin istiyorum bu mümkün mü? Açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, ben Dual boot kurmak istiyorum. Windows 11 ile Windows 10 fakat aklıma birkaç soru takıldı şimdi bende HDD ve SSD var. SSD'de Windows 11 kalacak. Windows 10'u HDD'ye yükleyeceğim. Bunlar tamamen birbirinden farklı bilgisayar gibi mi olacak? Şifreleri ayrı olsun istiyorum ve Windows 10'a yüklediğim uygulama Windows 11'e geçmesin istiyorum bu mümkün mü? Açıklarsanız sevinirim.
Mümkün.
Windows 10'u normal şekilde HDD'ye kurun. Bilgisayar açılırken sorar açmak istenilen işletim sistemini.
Disk yönetimine girip Windows 10 yüklü diske sağ tıklayın, sürücü harfini değiştir gibi bir tuş olacak. Ona basın ve gelen menüden "D" harfini silin.

Hocam, disk yönetimi yazdığımda bir şey çıkmıyor Windows 11 kullanıyorum şu an.

Hocam, disk yönetimi yazdığımda bir şey çıkmıyor Windows 11 kullanıyorum şu an.
Yaptım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı