Dual Boot UEFI Windows 7 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulumu

Harun Ağar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Daha önce i7 4770 Sisteme iAtkos ML3U Mountain Lion Kurulumu | Technopat Sosyal bu konu altında Pc 'ye Mac kurmaya çalışmıştım ama beceremedim.
Daha sonra Dual Boot UEFI Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulum Rehberi » Technopat bu konuyu takip ettim ve kurulumu tamamladım. Bazı konularda desteğe ihtiyacım var Pc özelliklerim ekte, kurulumdan sonra neler yapmam gerek internette bağlanamıyorum ancak iPhone 5s cihazımla kişisel erişim noktası yapıp bağlanabiliyorum. MultiBeast kullandım diğer dosyaları Mac 'de açamadım güvenlik ile alakalı sorunlar çıktı. ekran tam ekran görünmüyor kullandığım monitor 1920x1080p fakat 1280x1024p ekran çözünürlüğü var sadece Appstore 'efalan girebildim sorunlarım bu şekilde yardımcı olursanız sevinirim. Bunları da çözersem konuyu Başarılı Hackintosh Kurulumları | Technopat Sosyal daha detaylı şekilde açarım başkaları da faydalanır.

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Pc Özellikleri.txt
    10,9 KB · Görüntüleme: 441
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı