Dual-Core CPU E6500 Sistemimle Win 8.1 kullanabilir miyim ?

O sisteme Windows 8.1 rahatlıkla kurulabilir ben Pentium 4 sisteme kurmuştum bir sorun çıkmadı.

Benim eski masaüstümde de, Pentinum D işlemci. Sorunsuz şekilde çalışıyor. Zaten 1 Ghz işlemci yeter diyordu, sistem gereksinimlerinde.

Ya 1gb ram olsun yeter. Zaten o da arkaplan uygulamaları için. Yoksa bilgisayarın açılması yetiyor Windows 8'in çalışması için. Gerisi teferruat.

1 GB ramden aşağı kullanan var hala. 1 GB ram, 2 GB ekran kartı. Gel, üst düzey oyun bilgisayarı burada. Alanlar da var hala. 1 GB ram, Pentinum 4 işlemci canlansın diyorsan. Windows 8.1 32 Bit şart.

Ben Pentium E5400 ile kullanıyorum yalnız gelen son update çok kötü kasılmalar yaşatıyor bana bunun sorunu virüs olabilir tabi.

Kesinlikle virüs. Windows 8.1 kötü bir şey yapmaz, uslu çocuk.

Windows 8.1 değil. Windows 8.1 update 1'den bahsediyorum. Yakında format atacağım zaten.

Bence bir taratın. Çünkü kimsede bir problem yok. Ben yükledim, tüm yakınlarıma da tavsiye ediyorum. Reklamdaki gibi; "Çok cool ya. "

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…