Dual-Core CPU E6500 Sistemimle Win 8.1 kullanabilir miyim ?

Ben 2gb'a da 64bit kurma taraftarıyım. Çünkü daha önce 2gb ramli bilgisayarıma upgrade yapınca 64bit format atarken tüm verilerim kayboldu. 5 yıl... Dile kolay... Mümkün oldukça format atmıyorum.

Xp mi? Nasıl dönersin, nasıl yaparsın bunu? Hiç mi için acımadı? Ne donanım sorunu yaşadın?
Yazıcı. Ertasi güne yetişecek ödevim vardı, 6 saat uğraştım ama yapamadım. Usb'den XP kurup hallettim sorunumu. Daha dönücem Win8.1'e fakat sınavlar, ödevler derken vakit bulamadım. Yazıcı HP2645.

Yazıcı. Ertasi güne yetişecek ödevim vardı, 6 saat uğraştım ama yapamadım. Usb'den XP kurup hallettim sorunumu. Daha dönücem Win8.1'e fakat sınavlar, ödevler derken vakit bulamadım. Yazıcı HP2645.
Kardeşim hangi durumda olduğunu bilemem belki bu raddeye gelecek kadar çaresiz kalmışsındır ama ödevi herhangi bir internet kafededen çıkaramadın mı ? Yani format atacak kadar zor durumda mıydın ? :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı