Dual Core E5500 Sistem Güncelleme Tavsiyesi

Hepsini yazarsan iyi olur Bu arada RAM DDR kaç?

Evet ama bunla da idare edebilirsiniz. Tabi yüksek ayarlarda yüksek performans beklemeyin

Özelliklere göre işlemciyi değiştirmeye kalkarsanız neredeyse tüm parçaları da yenilersiniz. O yüzden R7 250 almak en mantıklısı olur

Özelliklere göre işlemciyi değiştirmeye kalkarsanız neredeyse tüm parçaları da yenilersiniz. O yüzden R7 250 almak en mantıklısı olur
Hüseyin ay islemciyide degistirebilecegimi soyledi E 8600 anakartla uyum saglıyacagını söylemistip
ve hüseyin bey R7 240 tavsiye ediyor siz 250 diyorsunuz konuya acıklık getirebilirmisiniz

Evet sadece e serisinden bir işlemciyle değiştirebilirsiniz. Pek faydası okur mu bilemem.

Ben Pentium G4560 tan bahsediyorum bu işlemciye geçerseniz parçaları yenilersiniz. O işlemci pek fayda sağlamaz zaten 40 TL.

Evet sadece e serisinden bir işlemciyle değiştirebilirsiniz. Pek faydası okur mu bilemem.

Ben Pentium G4560 tan bahsediyorum bu işlemciye geçerseniz parçaları yenilersiniz. O işlemci pek fayda sağlamaz zaten 40 TL.

işlemciyi gecelim.
kartta 40 serisimi 50 serisimi kafam suan karısmıs durumda

R7 250.
Darboğaz korkusu yaşıyorsanız 240
Ben sizin yerinizde olsaydım kesinlikle 250 alırdım. Baktın darboğaz oluyor e8600 alırsın ama senin işlemcinde idare eder.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı