Dual GTX 1660S Mini vs PNY GTX 1660S

ardaagursooy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 tane sistem buldum. Bunlarin birinde PNY 1660 Super var, diğerinde ise ASUS Dual 1660 Super Mini var. Bu iki karttan hangisi daha iyidir? ASUS'un Mini olan modelinin normaline göre farkları nelerdir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans olarak fark yok denenecek kadar azdır. (Fabrikasyon OC - Soğutma avantajı vs. faktörler)
Ben şahsen çift fanlı tasarıma sahip ve muhtemelen bir tık daha ucuz olduğu için PNY 1660S tercih ederdim. Diğeri Mini versiyon olduğu için tek fanlı.

PNY güzel markadır ben 2060 kullandım memnundum baya tek sıkıntısı 1HDMI, 1 DP var ama zaten gereksiz diğerleri bence. Ucuz olanı alın derim.

Performans olarak fark yok denenecek kadar azdır. (Fabrikasyon OC - Soğutma avantajı vs. faktörler)
Ben şahsen çift fanlı tasarıma sahip ve muhtemelen bir tık daha ucuz olduğu için PNY 1660S tercih ederdim. Diğeri Mini versiyon olduğu için tek fanlı.
Aslında ikisindede 2 fan var
PNY güzel markadır ben 2060 kullandım memnundum baya tek sıkıntısı 1HDMI, 1 DP var ama zaten gereksiz diğerleri bence. Ucuz olanı alın derim.
Quadro olan ekran kartlarını PNY üretiyordu. Gaming e yeni geçiş yaptıkları için pek bilgim yoktu teşekkürler.

Geri
Yukarı