Dualsense 5 bilgisayarda tam verimle kullanılabilir mi?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar. Biliyorum PS5'teki kadar destekli değil, o kadar verimli olmasını da beklemiyorum ama en basitinden beri hatırladığım kadarıyla geçen sene ilk aldığım zamanlar FIFA23 oynarken direğe çarptığında falan titriyordu veya biri omuz attığında fakat şu an titremiyor. Bilgili olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bir anda aklıma geldi ve gerçekten sadece joystick olarak kullanıyorum şuan. Aslına bakarsanız diğer joystickleri bilmem ama çok rahat olması dışında bir özellik kullanmıyormuşum :D

Asıl sorum başlıktaki gibi, DS5'i en verimli şekilde nasıl kullanabilirim?

Baştan beri DS4 uygulamasıyla birlikte ve kablosuz kullanıyorum.

Bilen biri yok mudur gerçekten bu forumda ?

Son düzenleme:
En verimli yöntem ek uygulama kullanmadan kablo ile bağlamak. Ben hem dualsense'i hem de dualsense edge'i o şekilde kullanıyorum. Ayrıca DS4 uygulaması kolu Dualshock olarak gösterdiğinden oyunun sunduğu dualsense özelliklerinden yararlanamazsın.

En verimli yöntem ek uygulama kullanmadan kablo ile bağlamak. Ben hem dualsense'i hem de dualsense edge'i o şekilde kullanıyorum. Ayrıca DS4 uygulaması kolu Dualshock olarak gösterdiğinden oyunun sunduğu dualsense özelliklerinden yararlanamazsın.
Öncelikle çok teşekkür ederim cevap için. Peki o uygulamayı açmadan sadece bluetooth ile kullansam titreşim hissettirir mi gene ? Ya da DS4 neden kullanılıyor ki o zaman ? Son olarakta kablolu kullanıldığı takdirde, "PC" tarafında destekleyen her uygulamada onları hisseder miyim ?

Geri
Yukarı