DualSense 5 şarj olmuyor

Parsq

Nanopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600
ASRock A320M-HDV R4.0
RX 550
550W PSU
KİNGSTON FURY 1x16 RAM
Bluetooth ıle bagladıgımda sarjı 70 olarak gorunuyor fakat kabloyla bagladıgımda sarjı 100 gorunuyor ve şarj olmuyor. Neden acaba?

1716562726259.png

1716562755793.png

Bu uygulamayı ben de kullanıyorum. Tahiminimce Dualsense bilgisayarlar ile tam uyum içinde olmadığı için bu gibi uygulamalarda hatalar olabiliyor. Ben bazen 3-4 saat şarjda bırakıyorum, koldaki ışıklar sönük gözüküyor yani şarj olmuş demektir. Fakat bilgisayara bağlayıp uygulamadan bakınca bazen tam şarj olmamış gibi gözüküyor.

Bu uygulamayı ben de kullanıyorum. Tahiminimce DualSense bilgisayarlar ile tam uyum içinde olmadığı için bu gibi uygulamalarda hatalar olabiliyor. Ben bazen 3-4 saat şarjda bırakıyorum, koldaki ışıklar sönük gözüküyor yani şarj olmuş demektir. Fakat bilgisayara bağlayıp uygulamadan bakınca bazen tam şarj olmamış gibi gözüküyor.

Ya normalde hiç boyle brısey olmamıstı acaba bozuldu mu diye bir soru ısaretı takıldı aklıma sarja taktıgımda powerbanktan, prızden turuncu yanıp sonuyor orasınıda anlayamadım.

Ya normalde hiç boyle brısey olmamıstı acaba bozuldu mu diye bir soru ısaretı takıldı aklıma sarja taktıgımda powerbanktan, prızden turuncu yanıp sonuyor orasınıda anlayamadım.
O turunculuk şarj oluyor demek, sönünce şarj olmuştur. Ben bazen uygulamayı kullandıktan sonra şarja takıyorum, 1 kere turuncu ışık yanıp sönüyor anlamadım.

O turunculuk şarj oluyor demek, sönünce şarj olmuştur. Ben bazen uygulamayı kullandıktan sonra şarja takıyorum, 1 kere turuncu ışık yanıp sönüyor anlamadım.

Duzeldı benımkı anlamadım nasıl yaptığımı teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı