DualSense 5 son analog kendiliğinden sola kayıyor

Bende memnun musunuz? Diye soracaktım size. İlk satın aldığınız konuda yazmıştım N11 için umarım sorununuz çözülür.
Herese olmuyor lakin kullanan bilir DS'larda R3/L3 kronik sorunu var, piyango gibi sende olmaz bende olur. N11'e gelirsek ilgileniyorlar sorun yaşamaz.

Bende memnun musunuz? Diye soracaktım size. İlk satın aldığınız konuda yazmıştım N11 için umarım sorununuz çözülür.
Hocam konsoldan memnunum bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim. Kola gelince bende araştırdım garantisi sony de olsa, ithalatçı da olsa kronik olarak çıkabiliyormuş bu sorun. Şimdilik n11 den servis için irtibat bekliyorum. Genelde türkiye garantili ürünleri sony değiştiriyormuş ama ithalatçı garantisinde bakalım ne diyecekler. En kötü hakem heyetine başvurup çözerim gibi geliyor ama bu şekilde de süreç uzar.

Aynı sorunu Xbox gamepad'imde yaşamıştım. Bu çözümü önermem ama çok umrunuzda değilse analoğa birkaç sağlam yumruk sonrası düzeliyor.

Ürünü servis kargoya vermiş. Henüz elime ulaşmadı. Servise ne işlem yapıldığını sorduğumda “ kalibrasyon yazılımı yüklendi “ dedi. Drift sorunu bununla halledilir mi ? Görüşleriniz nedir ?

Ürünü servis kargoya vermiş. Henüz elime ulaşmadı. Servise ne işlem yapıldığını sorduğumda “ kalibrasyon yazılımı yüklendi “ dedi. Drift sorunu bununla halledilir mi? Görüşleriniz nedir?

Kısa vadeli çözüm oluyor. Asıl çözüm Stick'in değişmesi. Ya da devre temizleyici ile stickteki potansiyometrenin temizlenmesi. Eurasia garantili olmamasının dezavantajı bu düzgün bir çözüm sunmuyorlar. Kendi DualSense'im stick drift yapmaya başladığında Ali Express'ten hall effect stick alıp değiştireceğim. Maalesef kronik bir sorun.

Kısa vadeli çözüm oluyor. Asıl çözüm Stick'in değişmesi. Ya da devre temizleyici ile stickteki potansiyometrenin temizlenmesi. Eurasia garantili olmamasının dezavantajı bu düzgün bir çözüm sunmuyorlar. Kendi DualSense'im stick drift yapmaya başladığında Ali Express'ten hall effect stick alıp değiştireceğim. Maalesef kronik bir sorun.
Yazılım güncellendi demişler ama sol analog da değişmiş gibime geldi. Ufak bi titreşim yapıyor tam oturmamış gibi hissiyatı var. L3 e basıldığında sağdaki analog gibi değil sesi. Ancak problem çözülmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı