DualSense bağlanmıyor

zero a6m

Hectopat
Daha dün bağladığım Bluetooth ile kullandığım DualSense'i bugün kullanamıyorum, yanlışlıkla Aygıt Yöneticisi'nden cihazı kaldıra bastım şu an DualSense kablo ile bağlandığında DualSense Wireless Controller olarak değil Mac uyumlu oyun denetleyicisi olarak görünüyor yardım edin.

Sisteminiz Windows mu? DS4 Windows kurulu mu?

Windows 10 Steam üzerinden DSX kurulur.

DS4 Windows kurup başlangıçta DualSense seçeneğini seçin öyle bağlayın kolu ister bluetooth ile bağlayın ister kablolu bağlayın.

Bu ekranda sol üste aygıt ekle seçeneği ve bluetooth cihazı bulabilirsiniz. Otomatik tanıcaktır.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-24 161626.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-24 161626.png
    238,7 KB · Görüntüleme: 10
Daha dün bağladığım Bluetooth ile kullandığım DualSense'i bugün kullanamıyorum, yanlışlıkla Aygıt Yöneticisi'nden cihazı kaldıra bastım şu an DualSense kablo ile bağlandığında DualSense Wireless Controller olarak değil Mac uyumlu oyun denetleyicisi olarak görünüyor yardım edin.
Aynı sorunu ds4 ile yaşamıştım. Arkasında sıfırlama tuşu olması lazım iğne gibi birşeyle en az 5 saniye basın.

Aynı sorunu DS4 ile yaşamıştım. Arkasında sıfırlama tuşu olması lazım iğne gibi bir şeyle en az 5 saniye basın.

Denedim işe yaramadı

DS4 Windows kurup başlangıçta DualSense seçeneğini seçin öyle bağlayın kolu ister Bluetooth ile bağlayın ister kablolu bağlayın.

DS5 olarak tanıtıp güncelledim ancak yine de BT ile bağlayamıyorum.

Format çözerse format atacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı